PS4 için GoW Ragnarok alınır mı?

Nathann Drake

Decapat
Daha fazla  
Oyundan yeni video geldi ve aşırı heyecanlandım. Oyunu kutulu alıp birkaç kere bitirdikten sonra satacağım ancak kafamda şöyle bir soru var Pro olmayan PS4 modeli için nasıl bir performans gösterir? Horizon Forbidden West gibi grafikleri olan oyun bile PS4'te kasmadan çalışıyor sizce yeni God of War: Ragnarök PS4 için alınır mı?

Oyundan yeni video geldi ve aşırı heyecanlandım. Oyunu kutulu alıp birkaç kere bitirdikten sonra satacağım ancak kafamda şöyle bir soru var Pro olmayan PS4 modeli için nasıl bir performans gösterir? Horizon forbidden West gibi grafikleri olan oyun bile PS4'te kasmadan çalışıyor sizce yeni God of War: Ragnarök PS4 için alınır mı?

Sanırım bahsi geçen kasa fat kasa. Bende en son PS4 fat kasamla Horizon forbidden West oynadım ve hiç rahatsız etmiyor gayet akıcı. O kadar açık dünya olmasına rağmen. Bence rahatça oynatır ben de almayı düşünüyorum.

Santa monica, Sony bünyesinde bir firma olduğu için PlayStation'lar için çok daha iyi bir optimizasyon sunuyorlar. Bence stabil 30FPS oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı