PS4 için HDR uygun fiyatlı monitör önerisi

Lazyragnar

Decapat
Merhaba. Rica etsem bana çok pahalı olmayan, uygun fiyatlı HDR destekli monitör önerir misiniz? Görüntü ayarı önemli değil, 1080P olur. PC toplamayacağım, PS4'ümü bağlayacağım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Not: Konsolum PS4 Slim kasa. 4K desteği yok, bildiğiniz gibi o yüzden HDR, daha iyi grafik almak için önemli. Özellikle Cyberpunk 2077'de.

İlerleyen dönemlerde çözeceklerini söylediler. O problem değil, daha fazla oyun oynayacağım. Peki sizin önerebileceğiniz bir model var mıdır?
Ben HDR özelliği bulunan Monster'ın monitörünü kullanıyorum. Ama Sosyal'de Monster ürünlerine boykot gibi bir durum var. Önereni linçliyorlar, kalitesiz diyorlar ama ben yine de önereceğim. Tabi 240 Hz size fazla gelir PS 4 kullandığınız için.

Ben HDR özelliği bulunan Monster'ın monitörünü kullanıyorum. Ama Sosyal'de Monster ürünlerine boykot gibi bir durum var. Önereni linçliyorlar, kalitesiz diyorlar ama ben yine de önereceğim. Tabi 240 Hz size fazla gelir PS 4 kullandığınız için.

Evet fazla gelir. Hemde fiyatı uçuk olur. Çok pahalı olmayan bir monitör önerirseniz, mutlu olurum.

Not: Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. İnternetimde problem vardı.

Geri
Yukarı