PS4 Pro İçin Uygun Fiyatlı Monitör Önerisi

Kontrolcü ile oyun oynayacaksınız zaten, düşük tepki süreli TN panelli bir monitör almanın mantığı yok. Bu bütçeyede 4K monitör imkansız olduğuna göre en iyi tercihiniz 1080p60 IPS/VA bir monitör.

Kontrolcü derken DualShock'lardan mı bahsediyorsunuz? Ben RPG oyunlarını veya çevrimdışı FPS oyunlarını klavye + fare ile oynuyorum. Bu önerdiğiniz monitörlerle ne gibi uyuşmazlığı olabilir?

Kontrolcü derken DualShock'lardan mı bahsediyorsunuz? Ben RPG oyunlarını veya çevrimdışı FPS oyunlarını klavye + fare ile oynuyorum. Bu önerdiğiniz monitörlerle ne gibi uyuşmazlığı olabilir?
Hiçbir uyuşmazlığı olmaz, konsol oyunculuğu düşük tepkime süreli monitör almanın mantığı yok diye dedim.

Kontrolcü ile oyun oynayacaksınız zaten, düşük tepki süreli TN panelli bir monitör almanın mantığı yok. Bu bütçeyede 4K monitör imkansız olduğuna göre en iyi tercihiniz 1080p60 IPS/VA bir monitör.
Mouse klavye ile oynuyorum da sanırım 2ms-5ms çok fark etmeyecek.
Biraz araştırma yaptım da bahsettiğim monitörde HDMI girişi olmadığını fark ettim. Alternatif düşük tepkime süreli bir monitör önerecek olan var mı? PS4 ü mouse klavye ile oynadığımdan TN panel tavsiyesi alabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı