PS4 için Monitör ve Kulaklık Tavsiyesi

MaxieMilyon

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum.

Başlıktan da anlayacağınız gibi PS4 için monitör ve kulaklık alacağım. Fakat bu tür işlerde pek beceriksiz olduğum için size danışayım dedim.

SONY PS4 1 TB D Chassis EUR Black SLIM OYUN KONSOLU

Yukarıda linkini attığım PS4'ü almayı düşünüyorum. Onunla ilgili de bir sıkıntı varsa lütfen yazmaktan çekinmeyin. Bu PS4 için bir monitör lazım bana sanırım maksimum bütçem 1000 TL ve daha üzerine çıkamam. Kulaklık için belirli bir bütçem yok ama aklımda Sony Gold wireless kulaklığı vardı fakat Türkiye'de satan bir yer bulamadım. Bu kulaklığa yakın türde bir kulaklık yada bu kulaklığı satan bir yer önerirseniz çok sevinirim.

Tekrardan iyi akşamlar diliyorum.

Arada 200 TL gibi bir fark varken pro modeli alınmalı. Kulaklık olarak telefonun içinden çıkan kulaklığı da kullanabilirsiniz. :)

Ben de yeni PS4 ve monitör aldım. Monitörüm Viewsonic va2261, HDMI to DVI dönüştürücü ile kullanıyorum tavsiye ederim açıkçası, sonuçta 1080p görüntü olacak ve bu konuda HDMI ve DVI'ın farkı yok çünkü ikisi de dijital olarak aktarıyor görüntüyü ve tek farkı HDMI'ın ek olarak ses de iletebilmesi ama siz kulaklık kullanacaksınız. Tavsiye ederim, fazladan para vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum, eğer daha büyük ekran istiyorsanız siz bilirsiniz tabii ki.

Ben de yeni PS4 ve monitör aldım. Monitörüm Viewsonic va2261, HDMI to DVI dönüştürücü ile kullanıyorum tavsiye ederim açıkçası, sonuçta 1080p görüntü olacak ve bu konuda HDMI ve DVI'ın farkı yok çünkü ikisi de dijital olarak aktarıyor görüntüyü ve tek farkı HDMI'ın ek olarak ses de iletebilmesi ama siz kulaklık kullanacaksınız. Tavsiye ederim, fazladan para vermeye gerek olduğunu düşünmüyorum, eğer daha büyük ekran istiyorsanız siz bilirsiniz tabii ki.
Benq RL2455HM kesinlikle
Yaklaşık bir ay geçmiş konunun üstünden. Yeni konulara cevap verin eskilere değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı