PS4 için Witcher 3 alınır mı?

Oyun iyi olabilir fakat abartılmış olduğu gerçeğini değiştirmiyor :)
Eki Görüntüle 961314
Sevmediğiniz her şeyi kötülemeyi bırakın. İnsanlar neyi seviyorlarsa onu oynasınlar. Abartanların bir sürü sebebi vardır, sizin de sevmemeniz için bir sürü sebebiniz vardır.

Sevmediğiniz her şeyi kötülemeyi bırakın. İnsanlar neyi seviyorlarsa onu oynasınlar. Abartanların bir sürü sebebi vardır, sizin de sevmemeniz için bir sürü sebebiniz vardır.
Ben serinin tamamını oynadım oyuna kötü demedim, sevmediğimi nerden çıkardın? :D Oyun oynayanlar tarafından fazla abartılıyor biz bundan bahsediyoruz. Oyunu kötülemiyoruz güzel kardeşim :)
1617738223909.png

PlayStation 1'deki Resident Evil 1 nasıl rafta durarak beraber yaşlanım dediysek. The Witcher 3 içinde aynısı geçerli.:D

Ben serinin tamamını oynadım oyuna kötü demedim, sevmediğimi nereden çıkardın? :D oyun oynayanlar tarafından fazla abartılıyor biz bundan bahsediyoruz. Oyunu kötülemiyoruz güzel kardeşim :)
Eki Görüntüle 961332

Bence abartılma olayı çevreyle alakalı bir şey. Benim çevremde benden başka oyun oynayan kimse olmadığı için abartmaya denk gelmedim. Ama sizin çevrenizde 2 tane fanboy vardır her oyunda ve filmin fan boyları vardır sonuç olarak size fazla abartılıyormuş gibi geliyordur.

Ben serinin tamamını oynadım oyuna kötü demedim, sevmediğimi nerden çıkardın? :D Oyun oynayanlar tarafından fazla abartılıyor biz bundan bahsediyoruz. Oyunu kötülemiyoruz güzel kardeşim :)
Eki Görüntüle 961332
Oyun abartılıyor diyenlere kısmen katılıyorum, mesela oyunun oynanışı ve grafikleri gerektiğinden daha fazla övgü alıyor bence. Zaten oyunun grafikleri o kadar iyi olsaydı yeni nesil grafik güncellemesi almak üzere olmazdı.

Ama kusurlarına rağmen yine de Witcher 3 kesinlikle bir başyapıt.

Bencede, tamam oyun ortalamanın üstünde bir oyun fakat abartılıyor.
Yabancılarda da bu tarz bir kesim var mı bilmiyorum, ama ülkemizdeki çoğu kişinin Enis Kirazoğlu yüzünden oyunu bu kadar övdüğünü düşünüyorum. Enis Kirazoğlu'nda suç var.

Mesela oyunu oynayan oynamayan herkes "abi leleleley witcher ya" diye ortalıkla geziniyor, bence Silver for Monsters o kadar da ahım şahım bir soundtrack değil;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence şunlar daha iyi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı