PS4 kırarsam Fortnite gibi oyunları oynayabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ScarFaceTR

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, PS4 Slim'e sahibim ama oyun fiyatları uçuk ve düşmez düşemez, ben eskiden PS3 kullanıyordum ve 75 TL ile 20 oyun yüklemiştim.

Oyunlar hatırladıklarım:
Call of Duty Black Ops 3.
GTA 5
PES 2018
FIFA 2018
WWE 2018.
Far Cry 4.
Gibi gibi.

Ben bu oyunlara benzer oyunları PS4'e kırıp yükletirsem Fortnite PUBG gibi oyunları Online biçimde oynar mıyım?

Çünkü ben PS3'de Far Cry'ı GTA 5'i Online oynuyordum hatta FIFA'yı da Pes'i de ama PS4'de olur mu bilemedim bedava olan Fortnite falan PS4'den oynuyorum.

Kısacası kırarsam Fortnite oynar mıyım?

Merhaba, PS4 Slim'e sahibim ama oyun fiyatları uçuk ve düşmez düşemez, ben eskiden PS3 kullanıyordum ve 75 TL ile 20 oyun yüklemiştim.

Oyunlar hatırladıklarım:
Call of Duty Black Ops 3.
GTA 5
PES 2018
FIFA 2018
WWE 2018.
Far Cry 4.
Gibi gibi.

Ben bu oyunlara benzer oyunları PS4'e kırıp yükletirsem Fortnite PUBG gibi oyunları Online biçimde oynar mıyım?

Çünkü ben PS3'de Far Cry'ı GTA 5'i Online oynuyordum hatta FIFA'yı da Pes'i de ama PS4'de olur mu bilemedim bedava olan Fortnite falan PS4'den oynuyorum.

Kısacası kırarsam Fortnite oynar mıyım?

Korsan bir cihazla online oyun oynayamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum korsana destek vermiyor. Neden korsan konusu onaylanıyor?
Korsan bir cihazla Online oyun oynayamazsınız.

Kırmak demek korsan demek değildir. Nasıl telefona root atıyorsan PS4'ü de aynı şekilde kırıyorsun. Örneğin GTA 5'e hile açmak için kırmak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka oynayamazsın Online oyun. Kırarsan sadece offline oyun oynayabiliyorsun. Üstelik PS4 sürümün 6.72 değil ise kıramazsın.

Hocam ne zaman gelecek bilmiyorum ama Gamepass gibi bir sistem geleceği söylendi. Kırarsanız pişman olabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı