PS4 kol tamiri

cyroz3x

Decapat
Yer
Antalya/Türkiye
Daha fazla  
Selam,

Uzun zamandır PS4 oynamıyorum gerçekten özledim ve başlama kararı aldım. PS4 kolum orijinal ve V2 kol. Sol joystick oyunlarda problem çıkartıyor karakter yürümüyor takılıyor ve bazen kendi kendine hareketler yapabiliyor. Çakma, yan sanayi kollar 500-600 civarına bulunabiliyor ancak ne kadar ömürlü olur şüpheliyim.

Kol tamiri yapan bir yer buldum fazlasıyla müşterisi ve olumlu yorumu var. Kendilerine ulaştığımda analog motorunun arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler. Bu işlem için 500 liralık bir ücret talep ediyorlar. Sizce mantıklı mı? Orijinal kollar çok pahalı ve elimde varken heba olsun istemiyorum.

Selam,

Uzun zamandır PS4 oynamıyorum gerçekten özledim ve başlama kararı aldım. PS4 kolum orijinal ve V2 kol. Sol joystick oyunlarda problem çıkartıyor karakter yürümüyor takılıyor ve bazen kendi kendine hareketler yapabiliyor. Çakma, yan sanayi kollar 500-600 civarına bulunabiliyor ancak ne kadar ömürlü olur şüpheliyim.

Kol tamiri yapan bir yer buldum fazlasıyla müşterisi ve olumlu yorumu var. Kendilerine ulaştığımda analog motorunun arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylediler. Bu işlem için 500 liralık bir ücret talep ediyorlar. Sizce mantıklı mı? Orijinal kollar çok pahalı ve elimde varken heba olsun istemiyorum.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum ve neredeyse her arkadaşım yaşadı. Tamir ettirenler sorunun tekrar yaşandığını söyledi. Tamir ettirsen bile geri atıyor o analog.

Selam,

Merhaba biz hem ps cafe işletiyoruz hem de kol tamiri yapıyoruz. Öncelikle sizden talep edilen ücret çok fazla ortalama analog değişim ücreti 150-250tl arası normaldir. Kaliteli analog mekanizması takılırsa çok uzun yıllar gidiyor, Biz ps cafe de kollar sürekli elden ele hor kullanılmasına rağmen en kötü 1-2 sene arası gidiyor. Yan sanayi kol alırsanız yarısı kadar bile dayanmaz. Kısacası orijinal kolu tamir ettirmek her zaman daha mantıklıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı