PS4 kolu görmüyor

ArthurFlixy

Hectopat
Konsolu teknik servise verdim. İstanbul bahçelievler konsol kulubü diye bir yere. Eve getirdim kolları bağlamaya çalıştım bağlanmadı. 4 kol var 1 replika 3 orijinal kabloyla denedim olmadı oda bu kulaklık şarj kablosuydu hiçbiri görmedi ne yapabilirim?

DualShock 4 kablosuz kontrol cihazının sorunlarını giderme​

DualShock 4 kablosuz kontrol cihazınızı sıfırlama​

PS4 konsolunuzu kapatın ve prizden çıkarın.
  • Kontrol cihazının arkasındaki L2 düğmesinin yanındaki küçük sıfırlama düğmesini bulun.
  • Düğmeyi küçük deliğin içine itmek için küçük bir araç kullanın. Düğmeyi yaklaşık 3-5 saniye boyunca basılı tutun.
  • Konsolunuzu takın, kontrol cihazınızı bir USB kablosu kullanarak bağlayın ve PS düğmesine basın.
  • Işıklı çubuk mavi renk yanıyorsa kontrol cihazı eşleştirilmiştir.

DualShock 4 kablosuz kontrol cihazının sorunlarını giderme​

DualShock 4 kablosuz kontrol cihazınızı sıfırlama​

PS4 konsolunuzu kapatın ve prizden çıkarın.
  • Kontrol cihazının arkasındaki L2 düğmesinin yanındaki küçük sıfırlama düğmesini bulun.
  • Düğmeyi küçük deliğin içine itmek için küçük bir araç kullanın. Düğmeyi yaklaşık 3-5 saniye boyunca basılı tutun.
  • Konsolunuzu takın, kontrol cihazınızı bir USB kablosu kullanarak bağlayın ve PS düğmesine basın.
  • Işıklı çubuk mavi renk yanıyorsa kontrol cihazı eşleştirilmiştir.
olmadı.

Abim kablosuz deneyiniz bir de.
Belki tamir yaptırdığınız yerde konsola zarar vermiş olabilir keşke playsatation tamir mağazasına götürseydiniz 200 300 TL fazla olurdu ama %100 güvenilir olurdu.
Getirmeden önce kolları sıfırlamıştım güvenli modda çalışmıyo diye ondan olabilirmi?
Tamir ettirdiğim yer öle etten püften bi yer değil zaten.

Abim kablosuz deneyiniz bir de.
Belki tamir yaptırdığınız yerde konsola zarar vermiş olabilir keşke playsatation tamir mağazasına götürseydiniz 200 300 TL fazla olurdu ama %100 güvenilir olurdu.
Fan bozuldu macunu anakarta akmış 1000 tl tuttu.

Getirmeden önce kolları sıfırlamıştım güvenli modda çalışmıyor diye ondan olabilir mi?
Tamir ettirdiğim yer öyle etten püften bir yer değil zaten.

Fan bozuldu macunu anakarta akmış 1000 TL tuttu.

Abim bilemezsin insanların içini dıştan dostça gözükür içten hain abim hem seni dolandırmışlar bende de PS4 var ben direk PS tamir mağazasına götürmüştüm toplam 420 TL tutmuştu tüm bakımı.

Bakım diyorsun hocam benimki bozuldu bayağı.

Abim tüm bakımı diyorum içinde tamiride var ve toplam 420 TL tutmuştu seni bayağı keklemişler senin şu an 1000 TL'den daha fazla zararın gözüküyor bence hiç vakit kaybetmeden en yakın PS tamir mağazasına git ardından seni dolandıranlara şuç duyurusunda bulun en iyisi bu olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı