PS4 mü One S mi?

Hocam Series S'de Series X'de ki gibi native 4K destegi yok, 2K oynayabilirsiniz. 2K oynanabilen oyunlarin cogu zaten 30FPS oynanabiliyor. 120FPS olayi da xbox icin optimize edilmis oyunlarda oluyor. Forza 1 ve 2'yi geriye donuk uyumluluk sayesinde oynarsiniz diye dusunuyorum. Destekleyip desteklemedigini Xbox'ın sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Hmm anladım ya 120 Hz ekran yok zaten almamda muhtemelen yani durum el vermez konsoluda ya taksitli ya da PC'yi ufaktan satarak alacağım PC yide zaten laptop a çevirmeyi düşünüyorum konsol almak daha mantıklı geldi bende kararsız kaldım ağa yani diyosunuz ki güncellik bakımından Series S ama grafik ve güç için One X bende kararsız kaldım peki şey yapsam gidip bir tane One alıp 1TB SSD taksam ne oynayabilirim One ile yani yoksa ortada kalacağım.

Hmm anladım ya 120 Hz ekran yok zaten almamda muhtemelen yani durum el vermez konsoluda ya taksitli ya da PC'yi ufaktan satarak alacağım PC yide zaten laptop a çevirmeyi düşünüyorum konsol almak daha mantıklı geldi bende kararsız kaldım ağa yani diyosunuz ki güncellik bakımından Series S ama grafik ve güç için One X bende kararsız kaldım peki şey yapsam gidip bir tane One alıp 1TB SSD taksam ne oynayabilirim One ile yani yoksa ortada kalacağım.

Hocam isin asli kullandiginiz televizyon 40 veya 43 ekran filan degilse zaten kenarlardaki bozulmalari vs. hiçbir sekilde fark etmessiniz. Tek fark edeceginiz şey One X ile Yan yana koydugunuzdaki goruntunun ve renklerin kalitesi olur. Series S alin rahat edin. PC'yi de konsolu aldiktan sonra daha oyun oynamayicaksaniz laptopa cevirmeniz mantikli olur. Laptop konusunda her turlu konuya beni etikleyebilirsiniz, yardimci olurum. (Bu arada One X 1TB SSD ile geliyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam isin asli kullandiginiz televizyon 40 veya 43 ekran filan degilse zaten kenarlardaki bozulmalari vs. hiçbir sekilde fark etmessiniz. Tek fark edeceginiz şey One X ile yan yana koydugunuzdaki goruntunun ve renklerin kalitesi olur. Series S alin rahat edin. PC'yi de konsolu aldiktan sonra daha oyun oynamayicaksaniz laptopa cevirmeniz mantikli olur. Laptop konusunda her turlu konuya beni etikleyebilirsiniz, yardimci olurum. (bu arada One X 1TB SSD ile geliyor)

Anladım hocam teşekkürler o zaman One S alacağım PC'den de oyun oynamam artık satıp konsol alacağım laptopu da taksitle alırım muhtemelen sağ olun.

Geri
Yukarı