PS4 mü, Xbox mı?

Hocam PS4 jenerasyonu bitmek üzere zaten ilerde PS4 yeni gelicek oyunları kaldırmıcak veya downgrade yicek.
Hocam ancak X Box Series kırılmıyor sanırsam ? Bedava ve çok güzel oyunlar var hala oynanabilecek kırdırınca.
PS4 kırdırıp oyna diyen arkadaş neyin kafasını yaşıyor anlayamadım, PlayStation hesabının ban yeme riski var, ayrıca bildiğim kadarıyla online oyunları da oynayamıyorsunuz. Xbox Series S + Game Pass varken kırdırılmış PlayStation kullanmak mantıksız bir hareket.
PS4 hesabın olmadan kırabiliyorsun. Ben hiçbir şey bağlamadan yaptım. Ayrıca kırıp da ban yiyen görmedim.
PS kırdırmak demek korsan kullanmak demek değil mi?
Forum izin veriyor kırdırmaya.

Hocam ancak X Box Series kırılmıyor sanırsam ? Bedava ve çok güzel oyunlar var hala oynanabilecek kırdırınca.

PS4 hesabın olmadan kırabiliyorsun. Ben hiçbir şey bağlamadan yaptım. Ayrıca kırıp da ban yiyen görmedim.

Forum izin veriyor kırdırmaya.
Korsandan nasıl bir farkı var?

Benim yıllarım PS dünyasında geçti. Şu anda çıkacak olan son model X box satın alınabilir. Bir önceki X box ta satın alınabilir. Play Store hiçbir zaman oyuncuları düşünmüyor. Bir tane X box Game Pass gibi platform yapsa herkes son model makine güncel oyunları oynaması kadar güzel bir şey yok. Sen kalkmış makine kırınca çalışıyor. İlk defa bir şey öğrendik sayende sağ ol.:D

E online oyunlar ne olacak? PlayStation sahibi olup PlayStation hesabına giriş yapamıyorsun :D, böyle saçmalık mı olur? Ayrıca PlayStation kırdırma fiyatı muhtemelen Game Pass'ten bile pahalıdır. Tabii kendiniz kırarsanız bilemiyorum.

Korsandan nasıl bir farkı var?
Fikrim yok. Ancak o kadar oyuna tanesine 500 TL verip bırakmaktansa kırdırıp çatur çutur oynarım bedavaya. 20-30 TL olsa ben de almak isterim orijinalini orası ayrı.
E online oyunlar ne olacak? PlayStation sahibi olup PlayStation hesabına giriş yapamıyorsun :D, böyle saçmalık mı olur? Ayrıca PlayStation kırdırma fiyatı muhtemelen Game Pass'ten bile pahalıdır. Tabii kendiniz kırarsanız bilemiyorum.
Kendim 0 TL'ye 3 saatimi harcayarak kırdım hocam.

Fikrim yok. Ancak o kadar oyuna tanesine 500 TL verip bırakmaktansa kırdırıp çatur çutur oynarım bedavaya. 20-30 TL olsa ben de almak isterim orijinalini orası ayrı.

Kendim 0 TL'ye 3 saatimi harcayarak kırdım hocam.
Ben de o yüzden diyorum Game Pass sisteminin daha iyi olduğunu, aylık 30-40 liraya yüzlerce oyuna erişimin oluyor.

Geri
Yukarı