PS4 mü Xbox mı?

xyngo

Hectopat
Makaleler
1
Ev konsolu olması için bir konsol almak istiyorum. Sizce PS4 mü Xbox One S mi tercih etmeliyim? Ya da series S'in ikinci ele düşmesini mi beklemeliyim?

Bence özel oyunlarından dolayı PS4 alınmalı. Oyunları Playstation Store üzerinden alırsanız kutulu dan daha ucuza gelir. Ya da 2.el kutulu oyun alınabilir.

Eğer kolu tutarken rahatlık ve daha iyi bir grafik istiyorsan Xbox tercih edebilirsin. Ayrıca Xbox Game Pass gibi fırsatlar vardır. Benim tercihim Xbox'tan yana.

Ev konsolu olması için bir konsol almak istiyorum. Sizce PS4 mü Xbox One S mi tercih etmeliyim? Ya da series S'in ikinci ele düşmesini mi beklemeliyim?
Hocam PS4'te bir sürü exclusive oyun var onları zevkle oynayabilirsiniz. XBOX ONE S'te game pass'ten yararlanarak birçok oyuna erişebilirsiniz. XBOX SERIES S içinse yeni nesil ucuz ve yine gamepass avantajı. Benim tercihim XBOX SERIES S'ten yana. Ama sen bu söylediklerimi göz önüne alarak tercihini yap. Son olarak da PS4 veya XBOX ONE S'i sıfır almanı önermem.

PlayStation 4 al bence benim düşüncem. Yurt dışı imkanın yoksa direk bunu al süper oyunları var sürekli oyun alasın geliyor.
Hocam PS4'te bir sürü exclusive oyun var onları zevkle oynayabilirsiniz. XBOX ONE S'te game pass'ten yararlanarak birçok oyuna erişebilirsiniz. XBOX SERIES S içinse yeni nesil ucuz ve yine gamepass avantajı. Benim tercihim XBOX SERIES S'ten yana. Ama sen bu söylediklerimi göz önüne alarak tercihini yap. Son olarak da PS4 veya XBOX ONE S'i sıfır almanı önermem.
Nokta atışı bir yorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı