PS4 mü Xbox mı Alınmalı?

berkand25

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 1 ay sonra PC ve bir konsol alacağım konsol konusunda Xbox mı PS4 mü karar veremedim.
Fiyatı da benim için önemli hem PC hem de konsol alacağım için PC'ye daha fazla bütçe ayıracağım için.

Performans ve Kalite bakımından Xbox ezer geçer ancak exclusive oyunlar insanı ps4'e çekiyor. Mesela bende Xbox one x alacaktım ama sırf god of war oynamak için ps4 pro aldım. Şahsen ps4 almanı öneririm

Son düzenleme:
Konsol tarafındaysanız ve beklerim diyorsanız yeni nesil konsolları bekleyin. Ama ben olsam PC alırdım çünkü Sony, Playstation'a özel olan oyunlarını PC'de de satışa sundu. Aynısını Xbox zaten yapıyordu.

XBOX'ın oyun çeşitliliği az olsa da topluğu daha temiz diyebilirim. PS4 ise oyun olarak bol fakat topluluğu rahatsız edici. Her iki konsolu kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki eğer arkadaşların PS4 ile oyun oynuyorsa PS4 al. Tabii ki oyun oynarken de arkadaş edinebilirsin ama rahatsız edici olmadıklarına dikkat et.

benim için zaten oyun çeiştliliği önemli değil benim zaten oynadığım oyunlar gta5 cod forza falandır yani
PC alacaksanız, xBox'a hiç gerek yok. Game Pass ile xBox oyunlarını PC'de oynuyorsunuz zaten. Exclusive oyunlar için PS alın geçin. Fazla düşünülecek birşey yok.🙂
yok zaten exclusive oyunlar oynamıyorum gün boyun pc bib başında oturmak biraz sıkıyo tv den oynayınca daha rahat diye yanında konsol da alıom

Geri
Yukarı