PS4 mü Xbox One X mi?

Sabah sabah güldürdün 🤣

Sadece merakımdan soruyorum

Cihazını sıkıldığında nereye satıcaksın ya da kim alacak? 😀

Yav artık bırakın şu Xbox'u Microsoft ülkemizde 360 dönemi dahil hiçbirzaman değer vermedi hiçbirşekilde bu mesajım korsan olarak algılanmasın ama hanginiz "Xbox kafe, oyun yükleme,2. el takas" gördünüz? Sürekli para veriyorsunuz o ekonomik dediğiniz Gamepass sisteminede her ay para yatırıyorsunuz oyun hesapta kalıyor takasta yapamıyorsunuz bunun ne mantığı var şimdi kısaca 150 liraya oyun alıyorsun diyelimki bitirdin takas ediyorsun başka oyuna geçiyorsun ekstra parada vermiyorsun (belki oyun pes20 gibi değerli bir oyun ise ekstra oyun istenilebilir)

Sony gitti Türkçe dublaj veya altyazı oyun yaptı Microsoft naptı? Kaç kişi oyunlarda "Türkçe dil yok" olmasından dolayı şikayetçi ama Microsoft buna rağmen hiçbir şey yapmadı.

Son düzenleme:
@Ryuzaki L
Kutulu oyun ve PS kafe deyip duruyorsunuz. Xbox alacak kişinin Xbox kafe olup olmaması neden ilgilendirsin? Game Pass için para ödeniyor ama o oyunları almaya kalksanız daha fazla para çıkacağı için güzel bir sistem oluyor. Xbox satması PlayStation'a göre zor olabilir ama satılamaz anlamına gelmiyor. Kutulu oyun takası dediğiniz gibi güzel olmuyor. Bir sürü gereksiz uğraştan başka bir şey değil. PlayStation 4 almanın bence tek avantajı özel oyunlar. Bunun dışında Xbox One X çok daha iyi bir konsol. Xbox One geriye uyumlu olduğu için ucuza kutulu oyun alıp oynayabilirsiniz.

Nasıl çalışıyor Xbox'ta açıklar mısınız basitçe.
Bunu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Microsoft bir önceki nesilde yaptığı hataları yapmayacağını umuyorum, muhtemelen yeni nesil konsolu Xbox alırım. Şu Exclusive oyunlara biraz daha yüklenmesi lazım Microsoft'un, koskoca Microsoft sonuçta.

@Ryuzaki L
Kutulu oyun ve PS kafe deyip duruyorsunuz. Xbox alacak kişinin Xbox kafe olup olmaması neden ilgilendirsin? Game Pass için para ödeniyor ama o oyunları almaya kalksanız daha fazla para çıkacağı için güzel bir sistem oluyor. Xbox satması PlayStation'a göre zor olabilir ama satılamaz anlamına gelmiyor. Kutulu oyun takası dediğiniz gibi güzel olmuyor. Bir sürü gereksiz uğraştan başka bir şey değil. PlayStation 4 almanın bence tek avantajı özel oyunlar. Bunun dışında Xbox One X çok daha iyi bir konsol. Xbox One geriye uyumlu olduğu için ucuza kutulu oyun alıp oynayabilirsiniz.

Satmak zor değil doğru ama sattsanda sattığın fiyat çok çok düşük oluyor bir zamanları 360 kullandım ilk makinem kırmızı ışıktan gitti öbüründede bir dönem oyun kıtlığı yaşadığım için çok düşük bir değere satmak zorunda kalmıştım ve ben "kafe" derken sadece ülkemizde ne kadar değersiz bir cihaz olduğunu göstermek için dedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı