PS4 mü Xbox One X mi?

Hocam şansına ucuza bulursanız One X alın ama 4500-5000 TL'ye o konsol alınmaz. One X yerine direk Series S tercih edin.

Oyun fiyatları ve abonelik için kardeşlik sistemini kullanabilirsiniz. Gayet uygun oluyor.

6K civarına güzel bir Xbox Series S bulursam onu alacağım diğer türlü Series S.

Hocam şansına ucuza bulursanız One X alın ama 4500-5000 TL'ye o konsol alınmaz. One X yerine direk Series S tercih edin.

Oyun fiyatları ve abonelik için kardeşlik sistemini kullanabilirsiniz. Gayet uygun oluyor.

Hocam 4K ya güzel gözüken bir One X buldum yanına da bir PS3 atmayı düşünüyorum. PS3'te God of War 1-2-3, TLOU, RDR gibi oyunları oynayacağım inşallah.

Son düzenleme:
6K civarına güzel bir Xbox Series S bulursam onu alacağım diğer türlü Series S.

Hocam 4K ya güzel gözüken bir One X buldum yanına da bir PS3 atmayı düşünüyorum. PS3'te God of War 1-2-3, TLOU, RDR gibi oyunları oynayacağım inşallah.

One X almanızı önermem hocam. Series S ve PS4 arasında kalsanız, özel oyunlar için eski nesil konsol alıp almama kararını vermeniz gerekirdi, Series S ve One X arasında bana kalsa PS4 alıp geçen nesildeki oyunları bitirip satmanızı ve Xbox almanızı önerirdim. Çünkü zaten Microsoft yeni nesilde herhangi bir oyun çıkarmadı. Konsolun veya Game Pass'in console seller bir özelliği şu an yok, eski bir Series S kullanıcısı olarak söyleyebilirim bunu.

Eğer PS4 alırsanız siz oyunları bitirip satana kadar hem üçüncü parti yeni nesil oyunlar birikir, hem de Microsoft exclusive olan elle tutulur oyunlar ancak çıkarmış olur muhtemelen. Fakat One X alırsanız hem üçüncü parti bakımından PS4'ten farkı yok, hem de Microsoft özel oyunları yalnızca Series konsollara gelecek, dolayısıyla PS4'ün ciddi üstünlüğü var.

Geri
Yukarı