PS4 mü, Xbox Series S mi?

Bilgisayarım eski olduğu ve kardeşimle ortak kullanacağım için bir konsol almayı düşünüyorum genelde pes FIFA Minecraft Fortnite GTA 5 Rocket League gibi oyunlar oynayacağız hangi konsolu önerirsiniz şu an PS4 eski gibi duruyor ama iş görür gibi sizin görüşleriniz benim için önemli. Arkadaşlarımda PC var onlarla beraber oynarım bazen önceden PS3 kullanmış biriyim.
söylediğin oyunlar için series s ama bir süre sonra sıkılabilirsin bundan hikaye oyunları falan olarak düşünürsek series s de çok az oyun var

Bilgisayarım eski olduğu ve kardeşimle ortak kullanacağım için bir konsol almayı düşünüyorum genelde pes FIFA Minecraft Fortnite GTA 5 Rocket League gibi oyunlar oynayacağız hangi konsolu önerirsiniz şu an PS4 eski gibi duruyor ama iş görür gibi sizin görüşleriniz benim için önemli. Arkadaşlarımda PC var onlarla beraber oynarım bazen önceden PS3 kullanmış biriyim.

Bu oyunlar ise amaç kıyası dahi yapılmaz Xbox Series S.

Evet kararım Xbox Series S 1TB version alacağım önerileriniz için teşekkürler neden 512 GB almadığımı açıkliyayım 512'de 360 GB kullanabiliyorsunuz işletim sisteminin bir sorunu yüzünden o yüzden Series S 1TB alacağım.

Evet kararım Xbox Series S 1TB version alacağım önerileriniz için teşekkürler neden 512 GB almadığımı açıkliyayım 512'de 360 GB kullanabiliyorsunuz işletim sisteminin bir sorunu yüzünden o yüzden Series S 1TB alacağım.

HDD mi alacaksınız, genişletme kartı mı? Series S'in fabrika çıkışlı 1TB modeli yok One S almayın yanlışlıkla.

PS4'e artık daha çok exclusive çıkmayacak büyük ihtimalle. Zaten ilginizi de çekmiyorsa, oynadığınızı söylediğiniz oyunlara da bakarak Series S daha iyi bir seçenek.

Exclusive oyunlar oynamayacaksanız, yeni nesil için kesinlikle Series S. Gamepass de var.

SSD alabilirsiniz ekstradan. Sanırım takılabiliyordu ekstradan.

Söylediğin oyunlar için Xbox, ama gerçek bir gamer için(exculuve oyunlar için)PS4 öneririm.
Gerçek bir gamer nasıl olunuyormuş?

Sony tüm oyunlarını Steam'e sattı.

Hayır satmadı.
İsterse FBI Sony genel merkezini ablukaya alsın yine de Gran Turismo serisi gelmeyecek.

Her oyun gelecek diye bir durum yok arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı