PS4 nerede satılır?

Kırdırmak için sürümü 9.03 altında olması yetiyor. Her açtığınızda da tekrar kırmanız gerekiyor. PS3 ile karıştırdınız galiba.

PS4'lerde Jailbreak kapatıp açınca geçmiyor mu?
Pahalı olmasının nedeni de bu zaten. 9.0.0 sürümünün nadir olması. 1 dakika sürüyor her ps4 açıldığında. 1 dakikam gitmesin diye cebinizden avuç avuç para mı vereceksiniz?

Pahalı olmasının nedeni de bu zaten. 9.0.0 sürümünün nadir olması. 1 dakika sürüyor her ps4 açıldığında. 1 dakikam gitmesin diye cebinizden avuç avuç para mı vereceksiniz?
Sorumun hangi cümlesini cevapladınız anlamadım. Ancak 9.03 altı sürümler gayet kolay bulunuyor İstanbul civarında iseniz. Yani daha dün 3k'ya 9.03 ilan görmüştüm.

Siz kırdırtın o vakit, bu arada bir şey olduğun da yetkili servisinde işlem yapmıyorlar onu da söyleyeyim.

Nasıl yapmıyor gayet de yapıyor ürünümün 2 ay garantisi varken mavi işık sorunu yüzünden sevirvise verdim vermeden önce geri orijinale çevirdim gayet de işlem yapıldı.

Nasıl yapmıyor gayet de yapıyor ürünümün 2 ay garantisi varken mavi işık sorunu yüzünden sevirvise verdim vermeden önce geri orijinale çevirdim gayet de işlem yapıldı.

Ben daha önce kırdırtan Cafe sahiplerinden öğrendiğim bilgiyi aktardım dikkatli okursanız konu hakkında bilgim yok daha önce kırdırtmadım, kırdırtmam da onca millet keriz mi kırdırtmıyor? He kırdırtana da niye kırdırtıyorsun demem sonuçta sahtekarlık, dolandırıcılık, hile bunların günahını alabiliyorlarsa buyursunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı