PS4 Oyun İçinde Beyaz Nokta Problemi

DenizG101

Hectopat
RotTR adlı oyunda görev yaparken görev yerinde bu probleme denk geldim, sebebi ne olabilir? Normal midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, oyundan kaynaklı olabilir mi peki? Başkalarında da olması muhtemel.
Bina dokularının birleşiminin olduğu yerden ışık geçiyor ilginç şekilde, her yerde değilde arada oluyor. Birde oyunda yer altında güneş almaya yerlere inince hiç olmuyor.

Başka bir oyuna bakayım dediğiniz gibi. Bugüne kadar oynadığım hiç bir oyunda dikkatimi çekmedi böyle bir şey.

Anladım hocam bana kalırsa sorun oyunda olabilir. Biraz araştırdım. Reddit üzerinde aynı konu başlığında 1-2 konu buldum...

Anladım hocam bana kalırsa sorun oyunda olabilir. Biraz araştırdım. Reddit üzerinde aynı konu başlığında 1-2 konu buldum...
Tomb Raider 2013'ü denedim onda bu sorunu göremedim. Gran Turismo oynadım ondada aynı sorunu görür gibi oldum fakat son anda fark ettim yol üstündeki çizginin noktaları imiş yol uzaklaştığı için sadece noktaları kalıyormuş :D. Call of Duty MWR oynadım onda da bu problemi görmedim fakat araba farında ki bir yansıma çok benziyordu bu soruna. Son olarak ise Fifa 19 oynarken sahada böyle siyah nokta gibi şeyler oluyor onlar çöp mü acaba? maç yeni başlarken yoklar. Birde diğer oyunlarda da bu oluyor mu diye dikkat etmek biraz zor nedense, olacak mı diye etrafta gezinip 360 derece dönünce gözün ağrıyor yani oluyorsa bile göze çarpmıyor sanırım.

Dosya Ekleri

• cod.jpeg
    cod.jpeg
    122,3 KB · Görüntüleme: 30
  • fifa1.jpeg
    fifa1.jpeg
    277 KB · Görüntüleme: 42
  • fifa2.jpeg
    fifa2.jpeg
    386,8 KB · Görüntüleme: 35
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı