Siyah PS4 mü, beyaz PS4 mü?

Mustafacan

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Eylül ayında beyaz ps4 çıkacak, beyaz ps4 sorunların daha az olduğunu düşünerek eylül ayında mı alsam yoksa siyah ps4 mü alsam karar veremedim.

Alırsam Vatan Bilgisayar'dan alacağım şimdilik alsam siyah ne kadar sorun çıkar acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eylül'ü beklemene gerek yok. Hata olursa bile ki düşük bir ihtimal Vatan'dan alacağın ürünün Sony Eurasia garantisi olacağı için problem yaşamazsın ve beyaz PS4'te daha az hata olacak diye bir şey söylenmedi.
Benim tavsiyem beğendiğin renge göre alman.

Bence beyazı bekle yanında kulaklık falan vereceklermiş, üstelik Vatandan alan arkadaşlarım kolu filan soyuk çıkmış.

bence beyazı bekle yanında kulaklık filan vereceklermiş üstelik vatandan alan arkadaşlarım kolu filan soyuk çıkmış
Bunun Vatan ile alakası yok, DualShock4'lerin ilk üretimlerinde hata vardı fakat 1 hafta önce yeni parti konsollar geldi büyük ihtimalle bunlarda olmayacaktır.
Ayrıca ekstra bir kulaklık verilmiyor Beyaz PS4 ile zaten klasik bir kıytırık kulaklık bütün kutulardan çıkıyor.

Bunun Vatan ile alakası yok, DualShock4'lerin ilk üretimlerinde hata vardı fakat 1 hafta önce yeni parti konsollar geldi büyük ihtimalle bunlarda olmayacaktır.
Ayrıca ekstra bir kulaklık verilmiyor Beyaz PS4 ile zaten klasik bir kıytırık kulaklık bütün kutulardan çıkıyor.

Peki istediğini yap.

Bence beklemene gerek yok siyah renk gayet hoş, beyaz ps4 hiç hatasız olarak geleceğinde sanmıyorum. Beyaz renkte kullandıkça rengi kararabilir, siyah gayet iyi ve hiç bir sorunu yok.
Bende bu hafta içinde alacağım ps4.

Teknoloji alanında%0.1 şansın var oda sana gelirse kötü olur. Fazla hatalı olan ürün olmaz sağlam yerden alırsan bir şeyi çıkmaz. Renk olarak hangisini seviyorsan onu al daha az sorunlu diye bir şey yok :)

Ben aldım vatan şu ana kadar hiçbir sorun olmadı.Sen internette yazan sorunlara bakma çoğu updateden kaynaklanıyor.Sony bir düzgü update çıkartamadı.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Eylül ayında beyaz ps4 çıkacak, beyaz ps4 sorunların daha az olduğunu düşünerek eylül ayında mı alsam yoksa siyah ps4 mü alsam karar veremedim.

Alırsam Vatan Bilgisayar'dan alacağım şimdilik alsam siyah ne kadar sorun çıkar acaba?
Hocam PS4 Destiny Bundle alırsan beyaz diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı