PS4 oyun tavsiyesi

Kutulu istiyorsan letgo'dan falan bakabilirsin. Ben genelde oyunları hep oradan aldım. Tavsiye verecek olursam da The Order 1886, Days Gone, Spiderman, God of War, Uncharted serisi, Nioh (Souls tarzı seviyorsan), Ratchet and Clank, Bloodborne, Red Dead Redemption 2 tavsiye ederim.

Çok teşekkür ederim

Cok teşekkür ederim
1- Kutulu oyun almak istiyorum bunlar kutulu mu ?
2- 2k20 ve Watch Dogs sevmiyorum diğerleri için cok teşekkür ederim
Kutulu oyun alman çokta iyi değil çizilme sıkıntıları olur ve ps store dan alman daha uyguna gelir.Ayrıca bu tarz oyunları online oynamak için yıllık PS plus üyeliği almayı unutma ve ayrıca eğer iyi bir konsol oyuncusu değilsen aim kasmalı online oyunları oynamanı önermem çok can sıkıcı olabiliyor

Dostum kusura bakma ama kutulu oyun almak bence gereksizdir. Gerçekten paranı boşa vermiş oluyorsun. Ama internetim kötü diyorsan o zaman alabilirsin. Şöyle düşün, minumum 1500 liralık bütçen için 20 tane oyun alacağına 10 tane falan alabilirsin. Bence hiçbir şekilde kutulu alınmaz. En mantıklısı digital.
Arkadaşlar kutulunun neresi mantıksız anlamadım, takas yapma şansın var yani bir oyunu alıp bitirip kenara atacağına kutulu aldığında hiç yoktan başka bir oyun alırken ek gelir gibi ekleniyor bana dijital daha mantıksız geliyor he ne olur sürekli oynanan oyunlar gta v steep bu tarz oyunlar dijital alınabilir ama hepsi değil bence.

Geri
Yukarı