PS4 oyunları nereden alınmalı?

Kagoer

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, PS4'üm için RDR2 ve GTA V almak istiyorum. En ucuz nereden alabilirim? Instagram'da bazı mağazaları baktım(sponsorlu).çok ucuzlar. Acabs güvenilir midir? Rakungamers diye bir sayfaya bakmıştım. Önerebileceğiniz güvenilir ve ucuz PS4 oyunları satan mağaza veya web sitesi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, PS4'üm için RDR2 ve GTA V almak istiyorum. En ucuz nereden alabilirim? Instagram'da bazı mağazaları baktım(sponsorlu).çok ucuzlar. Acabs güvenilir midir? Rakungamers diye bir sayfaya bakmıştım. Önerebileceğiniz güvenilir ve ucuz PS4 oyunları satan mağaza veya web sitesi var mıdır?
Istagram'da satılanlar 6 ay sonra gidiyor interneti kesip oynarsan sorunsuz olur ama çok ucuzlar. Bence 2. el alman daha mantıklı ya da sıfır ama CD oluyor onlar değerlendirirsin tekrar.
Ben buradan almıştım bir oyun fiyatına 10 oyun indirdim 6 ay da online oynadım zaten sıkılıyorsun o zamana kadar. Telegram hesapları vardı öyle almıştım.
Ben buradan almıştım bir oyun fiyatına 10 oyun indirdim 6 ay da online oynadım zaten sıkılıyorsun o zamana kadar. Telegram hesapları vardı öyle almıştım.

oyundunyasi.ps4​

oyundunyasi.ps4​

Almak istediğiniz oyunu Akakçe veya cimriden aratıp en ucuz neredeyse oradan almanızı öneririm ben öyle yapıyorum çok iyi fırsatlar denk geliyor.

Merhaba, Rakun Gamers'dan Yunus Emre ben. Bahsettiğiniz offline hesaplar çalıntı hesap olduğu için satın aldığınız oyunları internet kapalı oynamak zorunda kalıyorsunuz. Çünkü hesabın asıl sahibine sony tarafından hesaba başkalarının erişiminin gerçekleştiği hakkında bir mail iletilince, hakkı olarak hesabının şifresini değiştiriyor. Sizde bu durumda konsolunuzda herhangi bir internet bağlantısı gerçekleştirdiğinizde sistem otomatik olarak aldığınız hesaptan çıkış yapıyor ve sizin oyununuza kilit geliyor. Bu tür satış yapan yerlere durumu bildirdiğinizde ise size internet açılmayacağını ve garanti dışı kaldığını söylerler. Bizim satmış olduğumuz Playstation ürünlerinde kısıtlamalar yoktur. Bizden aldığınız Playstation ürününde plus aboneliğiniz mevcut ise ister online ister offline oynayabilirsiniz. Oyunu silip tekrar yükleyebilirsiniz. Güncellemeri yükleyebilirsiniz. İnterneti kapatmak zorunda değilsiniz. Store'dan aldığınız oyun ile bizden aldığınız oyun arasında hiç bir fark yoktur. Oyunu yine kendi hesabınızda oynayabilirsiniz. Buda size sunduğumuz ömür boyu garantinin kanıtlayıcı niteliğidir. Bu sadece playstation ürünlerinde değil tüm ürünlerimizde aynı şekildedir. Tüm ürünlerimizde ömür boyu garanti sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz bizlere aittir. Çalıntı veya kalite düşürücü ucuz rus vb. sitelerden alınmış ürünler değildir. Tüm ürünlerin garantisi bizlere aittir ve korunmaktadır. İnstagram @rakungamers adresimizden müşterilerimizin memnuniyetini gösteren referanslarada bakabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız her alışveriş sonrası da adınıza fatura kesilmektedir. İyi ve sağlıklı günler dilerim.

Geri
Yukarı