PS4 PRO 1 TB alınır mı?

Yok. 1080p TV var.

Pro'nun ana amacı 4K TV ile daha güzel bir görüntü vermek onun dışında işlemci hızı Pro'da bir tık daha fazla FPS değerleri azıcık daha fazla ben şahsen vermezdim 4K tvm olmadığı sürece Pro almam ama 4K TV olduğu zaman bir durup düşünürüm sizin de olmadığına göre ben o kadar yüksek bir meblayı Pro'ya vermezdim 2800 TL'ye kadar bu oyunlara sahip 2 kollu PS4 Slim bulunur.
Bu arada not düşeyim güncel PS4'ler Slim ve produr fat kasanın sorunlarından arındırılmış sıkıntısız cihazlar. Fat kasaya bulaşmayın

Pro'nun ana amacı 4K TV ile daha güzel bir görüntü vermek onun dışında işlemci hızı Pro'da bir tık daha fazla FPS değerleri azıcık daha fazla ben şahsen vermezdim 4K tvm olmadığı sürece Pro almam ama 4K TV olduğu zaman bir durup düşünürüm sizin de olmadığına göre ben o kadar yüksek bir meblayı Pro'ya vermezdim 2800 TL'ye kadar bu oyunlara sahip 2 kollu PS4 Slim bulunur.
Bu arada not düşeyim güncel PS4'ler Slim ve produr fat kasanın sorunlarından arındırılmış sıkıntısız cihazlar. Fat kasaya bulaşmayın
Öyle bir PS bulunabilir mi Ordu civarında?

Öyle bir PS bulunabilir mi Ordu civarında?

Ben Manisadayım ama Orduya da bir bakayım denk gelirse ilan atarım.

2500 TL gibi bırakırsa bir düşünün hocam 2.kol için en az 350 TL pazarlık yapın.

Bu cihazda temiz duruyor

Ben Manisadayım ama Orduya da bir bakayım denk gelirse ilan atarım.

2500 TL gibi bırakırsa bir düşünün hocam 2.kol için en az 350 TL pazarlık yapın.

Bu cihazda temiz duruyor
Hocam bana 2 kol lazım bir de kola para vermek istemiyorum. En kötü ihtimal PRO alırım. Sizin PS nasıl?

Hocam bana 2 kol lazım bir de kola para vermek istemiyorum. En kötü ihtimal Pro alırım. Sizin PS nasıl?

Hocam ben şu an cihazı sattım gibi haber bekliyorum açıkçası benim psin linkini atayım ben 2700/2750 gibi bırakacağım satılmazsa konuşuruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı