PS4 Pro alınır mı?

Zeitgeist777

Femtopat
Yakın zamanda 3500-4000 TL gibi bir bütçem olacak. İki seçenek arasında kaldım, RX 5600XT almak mı yoksa PS4 Pro mu almalıyım karar veremedim. Eğer RX 5600XT alırsam sonraki aylarda monitör alacağım, PS4 Pro alırsam aynı şekilde büyük ekran iş görür bir televizyon alacağım. Şu an kullandığım oyun harici işimi fazlasıyla gören i7 7700K ve 750 Ti takılı Casper bilgisayarım var. Yani ekran kartı alırsam darboğaz problemim olmayacak. Fakat artık yüz tuşlu klavyenin başında oyun oynamaktan da sıkıldım açıkçası :D Sizce hangisini tercih etmeliyim?

PS4 Pro sizin için iyi bir tercih olabilir. Elinizdeki sistem fena değil. 1080P ultra oyunculuk için üretilmiş bir kart 5600 XT. Çok bir esprisi yok bence almanın. Önerim PS4 Pro almanız. En azından bir deneyim olur sizin için. Büyük bir televizyon alacağınızı da söylemişsiniz. Bence bir engel yok.

Yakın zamanda 3500-4000 TL gibi bir bütçem olacak. İki seçenek arasında kaldım, RX 5600XT almak mı yoksa PS4 Pro mu almalıyım karar veremedim. Eğer RX 5600XT alırsam sonraki aylarda monitör alacağım, PS4 Pro alırsam aynı şekilde büyük ekran iş görür bir televizyon alacağım. Şu an kullandığım oyun harici işimi fazlasıyla gören i7 7700K ve 750 Ti takılı Casper bilgisayarım var. Yani ekran kartı alırsam darboğaz problemim olmayacak. Fakat artık yüz tuşlu klavyenin başında oyun oynamaktan da sıkıldım açıkçası :D sizce hangisini tercih etmeliyim?

Hem pc'nizde ssd varsa ps4teki gibi uzun yükleme süresi çekmezsiniz.
Yakın zamanda 3500-4000 TL gibi bir bütçem olacak. İki seçenek arasında kaldım, RX 5600XT almak mı yoksa PS4 Pro mu almalıyım karar veremedim. Eğer RX 5600XT alırsam sonraki aylarda monitör alacağım, PS4 Pro alırsam aynı şekilde büyük ekran iş görür bir televizyon alacağım. Şu an kullandığım oyun harici işimi fazlasıyla gören i7 7700K ve 750 Ti takılı Casper bilgisayarım var. Yani ekran kartı alırsam darboğaz problemim olmayacak. Fakat artık yüz tuşlu klavyenin başında oyun oynamaktan da sıkıldım açıkçası :D sizce hangisini tercih etmeliyim?

Ben olsam ekran kartı alırdım. PS4 Pro'ya 2021'den sonra oyun çıkmaz. Ha bu arada aşırı klişe biliyorum ama PC'ye kol alın konsol gibi rahatmi kullanırsınız 😄. Olay sizde bitiyor 🙂

PS4 Pro sizin için iyi bir tercih olabilir. Elinizdeki sistem fena değil. 1080P ultra oyunculuk için üretilmiş bir kart 5600 XT. Çok bir esprisi yok bence almanın. Önerim PS4 Pro almanız. En azından bir deneyim olur sizin için. Büyük bir televizyon alacağınızı da söylemişsiniz. Bence bir engel yok.
Sanırım konsol tercih edeceğim. Gecenin bir yarısı işten gelip tabureye oturunca değil eğlenmek daha da stres oluyorum :D

Hem pc'nizde ssd varsa ps4teki gibi uzun yükleme süresi çekmezsiniz.

Ben olsam ekran kartı alırdım. PS4 Pro'ya 2021'den sonra oyun çıkmaz. Ha bu arada aşırı klişe biliyorum ama PC'ye kol alın konsol gibi rahatmi kullanırsınız 😄. Olay sizde bitiyor 🙂
Kanepem ile bilgisayarım çok ters tarafta :D Eğer televizyon alırsam tam karşımda duracak.
Ha bu arada bunu dememin 1 sebebi de PlayStation oyunlarının aşırı pahalı olması.
Bir oyunu 1 ay idare edebilirim diye düşünüyorum. Maksat uyumadan önce 1 saat kafa dağıtmak :D

Kanepem ile bilgisayarım çok ters tarafta :D eğer televizyon alırsam tam karşımda duracak.

İş artık sizin zevkinizde bitiyor o zaman ben diyeceğimi dedim 😁. Son bir öneri, oyunlara ve Kol'a para yetiştirebileceğinizden eminseniz alın. Sırf hevesten alıp oyun alamadığı için konsolunu satan arkadaşlarım oldu.

Geri
Yukarı