PS4 PRO alınır mı ?

Orkun1414

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir kaç haftadır konsol almayı istiyordum, PS4 Pro çıktıktan sonra bu isteğim daha da arttı. Biraz araştırayım şu Pro yu dedim ve bi çok yerde Ps4 le bi farkı olmadığı yazılmış. 42LA620S LED Cinema 3D Smart TV | LG Electronics Türkiye televizyonumun modeli bu. Eğer PS4 Pro'dan aldığım verim Ps4'le aynı olacaksa boşuna parayı heba etmeyeyim diyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 oyun için değmez diye düşünüyorum.
Hocam o 2-3 oyundan çok daha fazlası var inanın. Read dead redemption 2, God of war, Days gone, Final Fantasy XV, Detroit become human, Spiderman. Bu saydığım oyunlar daha çıkmadı çıkacak olanlar. Bunların bir de last of us, uncharted serisi gibi daha önceden çıkmış oyunlar da var. :) Yani kesinlikle değer.

Hocam o 2-3 oyundan çok daha fazlası var inanın. Read dead redemption 2, God of war, Days gone, Final Fantasy XV, Detroit become human, Spiderman. Bu saydığım oyunlar daha çıkmadı çıkacak olanlar. Bunların bir de last of us, uncharted serisi gibi daha önceden çıkmış oyunlar da var. :) Yani kesinlikle değer.
Read dead redemption pc'ye geliyor, Final fantasy 15 pc'ye geliyor (diğer 14 oyunu gibi, ayrıca square enix de oyunlarını pc'ye olan baskınlığını arttıracağını söyledi; ayyrıca yapımcıların motorlarında pc'ye özel optimizasyonlar bulunuyor) diğer birkaç spiderman falan gibilerinin ise bilgisayar exclusivelerinin rahatça kapatıbileceğini düşünüyorum.

Read dead redemption pc'ye geliyor, Final fantasy 15 pc'ye geliyor (diğer 14 oyunu gibi, ayrıca square enix de oyunlarını pc'ye olan baskınlığını arttıracağını söyledi; ayyrıca yapımcıların motorlarında pc'ye özel optimizasyonlar bulunuyor) diğer birkaç spiderman falan gibilerinin ise bilgisayar exclusivelerinin rahatça kapatıbileceğini düşünüyorum.
Ben ikinci oyunundan bahsettim. Ayrıca Final Fantasy XV pc ye oyun çıktıktan 1 yıl sonra falan gelecek Hajime Tabata katıldığı bir söyleşi de açıklamıştı. Ayrıca zevkler tartışılmaz. Sen onu seversin ben bunu. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı