PS4 Pro bu zamanda alınır mı?

100lesh

Centipat
Yazın PS4 Pro almayı düşünüyorum bu zamanda almaya değer mi sene sonu yeni konsollar çıkacak kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Bu zamanda" almak yerine, yeni konsol çıkış yaptıktan sonra ya da yapmasına yakın almanız daha mantıklı olabilir. İnsanlar eski konsollarını satışa çıkartacak, piyasada pek çok ikinci el konsol olacak. Haliyle fiyatlarda düşüş yaşanacak. Eğer yeni konsollardan birini almayı düşünmüyorsanız, çıkış tarihine yakın bir tarihte ikinci el konsol almanızı öneririm. "Ben o zamana kadar sabredemem." derseniz, siz bilirsiniz. Bu zamanda PS4 Pro alınır.

Yazın PS4 Pro almayı düşünüyorum bu zamanda almaya değer mi sene sonu yeni konsollar çıkıcak kararsızım.

4K televizyonunuz varsa dahi almaya değdiğini düşünmüyorum. Yeni konsol çıksa dahi hemen alınmasını desteklemiyorum. Plastation Pro ve Slim kullandım. Slim kasanın en büyük eksiği bana göre optik ses çıkışının olmaması ses sistemi konusunda büyük sıkıntı çekilebiliniyor. Plastation Pro'da 4K 30FPS verdiğini de söylemek isterim tercihi ihtiyaçlarınıza göre yapmanız daha doğru.

Bence PS5'i bekle yazın alacaksan. PS4 Pro şu an için PS5 in çıkış fiyatından 1.000 veya 1.500 TL altinda olacak. O zaman zarfına kadar da biriktirip PS5 almak daha mantıklı.

"Bu zamanda" almak yerine, yeni konsol çıkış yaptıktan sonra ya da yapmasına yakın almanız daha mantıklı olabilir. İnsanlar eski konsollarını satışa çıkartacak, piyasada pek çok ikinci el konsol olacak. Haliyle fiyatlarda düşüş yaşanacak. Eğer yeni konsollardan birini almayı düşünmüyorsanız, çıkış tarihine yakın bir tarihte ikinci el konsol almanızı öneririm. "Ben o zamana kadar sabredemem." derseniz, siz bilirsiniz. Bu zamanda PS4 Pro alınır.
2. elde cok fazla PS4 var diye mi 0 konsol fiyatı düşecek? Şu an Euro/TL kuru ve Türkiye'nin dış politikalarına bakarsak fiyatının yükselmesini beklemek daha mantıklı.

Duzenleme: Cümlede anlatım bozukluğu var, o yüzden yanlış anladım.

2. el piyasası düşer mi, yine sanmam. Şua nda 0'ı 2000 TL olan konsola 1800 yazan tek hücreli yaşam formları mevcut. Bunun gibilerin pek de fiyat dusurecegini sanmam. Sadece hemen PS5 almak isteyenler uygun fiyattan elden çıkarırlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanda 0'ı 2000 TL olan konsola 1800

Bu gerçekten komik bir hal almaya başladı. PS3 SuperSlim bakıyorum nostaji için. Fiyatlar 800 lira olmuş. Xbox One alınır o paraya. Parası olan için bile fazla yani. Türkiye'de VW arabalar, macBook'lar, Intel işlemciler ve PS'lerin fiyatları düşmüyor. Buna kesin eminim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı