PS4 Pro hangi cuh modeli alınmalı?

grrpaow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series S
Herkes 7216b alın diyor. Daha az fan sesi varmış sizler hangisini önerirsiniz? Veya 2.el uygulamasından bulduğum 18 ay Sony garantili PS4 Slim 500GB 3 oyunlu paket daha mı mantıklı? Garanti çok önemli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Series S'imi satıp garantili Slim veya temiz bir Pro alacağım.
Bütçe 5.000-5.500 gibi.

Son üretim PS4 Pro almanız daha iyi olacaktır. Eski üretimler sesli çalışıyor ve daha fazla güç tüketiyor. Sorun çıkartma ihtimalleri daha fazla.
7216b alınabilir. Bütçe ne kadar?

Benim baktığım bir cihaz var kutuda Sony Türkiye garantisi yazıyor faturada Sony Euraisa yazıyor bir şey fark eder mi?

Neden böyle bir şey yapıyorsunuz? Çok saçma geldi Sony oyunları için değilse.

Sony oyunları için hocam. Gerçekten Series S'i açıyorum oynayacak bir şey bulamıyorum kapatıyorum PS4'de kullandım mükemmel zaman geçiriyordum.

Benim baktığım bir cihaz var kutuda Sony Türkiye garantisi yazıyor faturada Sony Euraisa yazıyor bir şey fark eder mi?

Sony oyunları için hocam. Gerçekten Series S'i açıyorum oynayacak bir şey bulamıyorum kapatıyorum PS4'de kullandım mükemmel zaman geçiriyordum.
Garantisi bitmemişse al bence Sony orijinal garantisi o bir şey olursa Sony hemen destek oluyor gerekirse cihazı değiştiriyor

Sizler hangi PS4 Pro cuh modelini önerirsiniz 7116B veya 7216B fark eder mi?
Garantisi bitmemişse al bence Sony orijinal garantisi o bir şey olursa Sony hemen destek oluyor gerekirse cihazı değiştiriyor

Hocam 18 ay garantisi vardı baktığım ilanda.

Geri
Yukarı