PS4 Pro hangi cuh modeli alınmalı?

Donanım nerdeyse aynı slimin durumu iyise 2 yıl seni rahat götürür 3-4 seneye bir şey diyemem ama zorlamicaksan cihazı 4 senede gider

Donanım neredeyse aynı SLI'min durumu iyise 2 yıl seni rahat götürür 3-4 seneye bir şey diyemem ama zorlamicaksan cihazı 4 senede gider

Yok hocam zaten titiz kullanan bir insanım. Baktığım ilanda zaten cihaz temiz gözüküyor darbe almamış. Yakından daha detaylı bakmak lazım.

PS4 Pro daha çok götürecek diye düşünüyorum bazı oyunları 60 FPS açabiliyormuş.
Pro donanım olarak biraz daha iyi bir de HDR ve 4K desteği var bu.
Oyunlar PS4 Pro'da daha iyi görünüyor ama 30 FPS'de (bazen daha da düşük) Xbox Series S çoğunlukla 1080p konsol ama 60 FPS hedefliyor ayrıca SSD çok önemli, yükleme süreleri çok daha düşük ve CPU çok daha iyi, Xbox Series S'de yaklaşık %150 daha iyi işlemci elde edersiniz, ayrıca PS4 Pro'nun aksine çok sessizdir. Series S bir önceki nesili olan Xbox One Xden 2 kat daha güçlü PS4 Pro'ya fark atan Xbox One xden söz ediyorum. Yavaş bekleme süreleri baş ağrıtır eski nesil eskide kaldı PS4 Pro'da Xbox One X de eski nesildir yeni nesil olan Series S'in ömrü Series X kadar olacak PS4 Pro'nun ise 1 2 sene sonra miladı geçer.

Slimse al gitsin

En az fan sesi olan Slim cihazlardı galiba
Oyunlar PS4 Pro'da daha iyi görünüyor ama 30 FPS'de (bazen daha da düşük) Xbox Series S çoğunlukla 1080p konsol ama 60 FPS hedefliyor ayrıca SSD çok önemli, yükleme süreleri çok daha düşük ve CPU çok daha iyi, Xbox Series S'de yaklaşık %150 daha iyi işlemci elde edersiniz, ayrıca PS4 Pro'nun aksine çok sessizdir. Series S bir önceki nesili olan Xbox One Xden 2 kat daha güçlü PS4 Pro'ya fark atan Xbox One xden söz ediyorum. Yavaş bekleme süreleri baş ağrıtır eski nesil eskide kaldı PS4 Pro'da Xbox One X de eski nesildir yeni nesil olan Series S'in ömrü Series X kadar olacak PS4 Pro'nun ise 1 2 sene sonra miladı geçer.

Hocam Series S evet çok güçlü ama bana hitap eden oyunlar yok neredeyse ben. RDR2 God of War The Last of Us tarzı seviyorum
Xbox'un özel oyunları ilgimi çekmiyor

Xbox varsa PS4 zaten gerek yok ama arkadaş ps oyunlarını seviyo xboxı karıştırma Türkiyede PS4 pro un 4 senesi var

PS4 Pro slime göre çok daha sesli cihaz karar veremedim garantili Slim mi alsam yok 7216b model Pro mu?

Geri
Yukarı