PS4 Pro mu PS4 Slim mi?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
PS4 Slim veya Pro alacağım 2.el güvenilir bir yerden.
PS4 Pro 7216b son sürüm tek kol 4500TL diyor konsol kulübü.
PS4 Slim ise 3bin TL fiyat çekiyor konsol kulübü.
PS4 Slim alıp 3bin TL'ye geri kalan para ile de oyun mu alsam diye düşünüyorum.
Hangisi daha mantıklı acaba düşünüyorum size de bir sorayım dedim.
TV'im 4K Samsung TV.

PS4 exclusive oyunlarını bitirdikten sonra Xbox Series S veya One X'e geçmeyi düşünüyorum hangisini tercih edeyim sizce?

Series S alırsın ikinci el 4500'e. Alma ikisini de. Exclusive oyunlar için Slim kirala bir iki hafta yeter. :D

Zamanında Xbox 360 ve PlayStation 3'üm oldu, şu anda klasik PlayStation 4 ve klasik Xbox One'um var. Şu dönemde Xbox almak katiyen daha mantıklı, fiyatları daha uygun arayüz olarak daha basit bir konsol. Şahsi fikrim Xbox daha iyi. Fakat yine de size kalmış.

PS4 Slim veya Pro alacağım 2.el güvenilir bir yerden.
PS4 Pro 7216b son sürüm tek kol 4500TL diyor konsol kulübü.
PS4 Slim ise 3bin TL fiyat çekiyor konsol kulübü.
PS4 Slim alıp 3bin TL'ye geri kalan para ile de oyun mu alsam diye düşünüyorum.
Hangisi daha mantıklı acaba düşünüyorum size de bir sorayım dedim.
TV'im 4K Samsung TV.

PS4 exclusive oyunlarını bitirdikten sonra Xbox Series S veya One X'e geçmeyi düşünüyorum hangisini tercih edeyim sizce?

Kesinlikle ve kesinlikle PS4 Slim alma alacağım diyorsan Pro al diğer modeller o kadar kötü ki tam 6 yıl PS4 Slim kullandım son 2 yıldır deli gibi fan sesi yapıyor ve ısınıyordu kesinlikle ya Pro al ya da hiç alma.

Kesinlikle ve kesinlikle PS4 Slim alma alacağım diyorsan Pro al diğer modeller o kadar kötü ki tam 6 yıl PS4 Slim kullandım son 2 yıldır deli gibi fan sesi yapıyor ve ısınıyordu kesinlikle ya Pro al ya da hiç alma.
Temizlik yapmayı düşündünüz mü hiç ? Bende elimdeki Ps4'ü temizledim hiç ısınmıyor bile şu an.

Zamanında Xbox 360 ve PlayStation 3'üm oldu, şu anda klasik PlayStation 4 ve klasik Xbox One'um var. Şu dönemde Xbox almak katiyen daha mantıklı, fiyatları daha uygun arayüz olarak daha basit bir konsol. Şahsi fikrim Xbox daha iyi. Fakat yine de size kalmış.

Xbox almak mantıklı fakat exclusive oyun oynamak istiyorum o yüzden PS4 Pro alacağım ardından belki 6 ay belki 1 yıl kullanırım daha sonra satıp Series S alırım.

Temizlik yapmayı düşündünüz mü hiç? Bende elimdeki PS4'ü temizledim hiç ısınmıyor bile şu an.

Evet temizlik yaptım ve termal macun değiştirdim 12 13 kişilik bir grubumuz vardı eskiden herkeste oluyordu aynı problem. Oynadığınız oyunla alakalı olabilir. En iyi çözüm bir akrabama hediye etmek oldu. Sizde olmamasına sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı