PS4 Pro mu? Xbox Series S mi?

Series S yeni bir cihaz & donanım . Bence Sony de yakında yeni bir abonelik sistemi çıkaracaktır geri kalmak istemez. Ben olsam parayı dövize yatırıp biriktirip Ps5 için zorlamaya çalışırdım. Ama konu sahibinin sorusu özelinde Xbox Series S seçerdim.

3 nesildir PlayStation kullanan biri olarak ben bile Series S al derim. Ömrünün son demlerinde olan bir konsola karşı seni 7 yıl götürebilecek bir konsol. Ve evet Microsoft'un yeni çıkan oyunları Game Pass'e eklenecek.

200TL oyun? Nerede lütfen söyleyin. Adam akıllı oyunlar 400 liradan aşağı olmadı için satmak zorunda kaldık canım konsolumu.
İndirimlerle beraber alınabiliyor. Çıkan son oyunlar hariç PS4'e çıkmış çoğu oyun 200 liranın altında. 1 sene sonra onlarda düşer zaten(TLOU2 Ghost of Tshusima vs.)

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    138,4 KB · Görüntüleme: 55
Yeni nesil alınması daha mantıklı bencede ama tercih tabi ki sizin yinede, performans olarakta daha iyi olacak ps4'ten sonuç olarak. Fiyat olarakta yakın ps4 le xbox series s son kararı siz vereceksiniz.

Yeni nesil alınması daha mantıklı bence de ama tercih tabii ki sizin yine de, performans olarak da daha iyi olacak PS4'ten sonuç olarak. Fiyat olarak da yakın PS4'le Xbox Series S son kararı siz vereceksiniz.

Xbox Series S'in GPU'su daha güçlü hocam. Performans olarak da series s daha önde yani.

Oynama istediğin ilk 20 oyunun listesini yap. Aklında oyun yoksa YouTube oynanması gereken oyunşar yaz çıkar.
Ardından oyunların hangi platformda daha uygun olduğunu araştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı