Xbox Series S mi PS4 Pro mu?

Hocam PlayStation exclusive sevdanız varsa PS4 Slim'ya da fat alın 2. el ve satın oynadıktan sonra excleri Series S'e geçin ama PS exc sevdanız yoksa direk Series S alın PS4 Pro alırsanız satamazsınız gibi alıcısı çok yok zararına satarsınız.

Geçen hafta PS4 Pro'yu 8 bine sattım (zamanında 2500 TL'ye almıştım)

Ve 5 yıllık falandı bi kere bile temizlik görmemişti

Elimde hem PS3 hem de çoğu PlayStation oyunun bulunduğu PC var ama yine de kararsız kaldım xboxmu PS4 mü diye.

Yeni nesil FIFA oynarsın konsolun en iyi özelliği arkadaşlarla FIFA pes atmaktır onların daha iyi halini oynarsın ve Xbox Exc'lerini deneyimlersin kesinlikle Xbox.

Hocam benim de PS4 7 yıllık ve 3,5 yıllık 1660 Ti laptopum var. Sony exclusiveleri her ne kadar iyi olurlarsa olsun maalesef konsol parasının 3'te birine para vermek çok delirtiyor insanı. Korsan için sırf 40 bin liraya sistem toplarım fakat laptop daha eskimedi. Ya PS5 Pro gelince bakacağım ya da 2024 gibi PC toplayacağım. PS5 alacak gücünüz yoksa Series S alın bence.

Elimde hem PS3 hem de çoğu PlayStation oyunun bulunduğu PC var ama yine de kararsız kaldım xboxmu PS4 mü diye

Soru bile değil, tabi ki Xbox Series S. 2K COD oynamak varken PS4'e para verenin aklından şüphe ederim. Alın RDR2 oynayın bütün God of War serisine tek atar.

Yeni konular

Geri
Yukarı