Xbox Series S mi PS4 Pro mu?

ana7s

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Yakın zamanda 10k bütçe ile konsol almayı planlıyorum. Fakat arada kaldım. Xbox Series S mi PS4 Pro mu diye. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam PlayStation exclusive sevdanız varsa PS4 Slim'ya da fat alın 2. el ve satın oynadıktan sonra excleri Series S'e geçin ama PS exc sevdanız yoksa direk Series S alın PS4 Pro alırsanız satamazsınız gibi alıcısı çok yok zararına satarsınız.

Arkadaşlar selam. Yakın zamanda 10k bütçe ile konsol almayı planlıyorum. Fakat arada kaldım. Xbox Series S mi PS4 Pro mu diye. Sizce hangisini almalıyım?

Series S çok güzel fakat ben PS3 ve 4 kullandığımdan PS'den başka konsol alamam gibi. Series S ilk konsolunuzsa alın fakat PS kullanıyorsanız PS4 Pro almayın direk PS5 alın veya bekleyip fiyatlar düşünce PS5 Slim alın.

Series S çok güzel fakat ben PS3 ve 4 kullandığımdan PS'den başka konsol alamam gibi. Series S ilk konsolunuzsa alın fakat PS kullanıyorsanız PS4 Pro almayın direk PS5 alın veya bekleyip fiyatlar düşünce PS5 Slim alın.
elimde hem ps3 hemde çoğu playstation oyunun bulunduğu pc var ama yinede kararsız kaldım xboxmu ps4 mü diye

Geri
Yukarı