PS4 Pro ne kadar eder?

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde CUH-7016B model bir PS4 Pro cihazım var. Kuzenim Amerika'da ve kendisinden PS5 isteyeceğim. Elimdeki PS4 Pro'yu satmayı düşünüyorum. Yanında bir kolunu vereceğim(V2) kablolarını vereceğim. Her yıl düzenli bir şekilde termal macununu değiştirdim ve fan temizliğini yaptım bu nedenle içi açıldı doğal olarak. Cihazda hiçbir kusur yok. Her şeyi çalışıyor. Ne kadara satabilirim cihazımı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elimde CUH-7016B model bir PS4 Pro cihazım var. Kuzenim Amerika'da ve kendisinden PS5 isteyeceğim. Elimdeki PS4 Pro'yu satmayı düşünüyorum. Yanında bir kolunu vereceğim(V2) kablolarını vereceğim. Her yıl düzenli bir şekilde termal macununu değiştirdim ve fan temizliğini yaptım bu nedenle içi açıldı doğal olarak. Cihazda hiçbir kusur yok. Her şeyi çalışıyor. Ne kadara satabilirim cihazımı? Teşekkürler.
İlk çıkan modellerden. Abartmayacak şekilde 7.000-7.500 TL aralığında koyun. O internette gördüğünüz 9.000-10.000 TL fiyat koyanlarada aldırış etmeyin. Şuan 10.000 TL'ye Series X satılıyor.

Arkadaşın o fiyata satması imkansız. İçi açılmış ayrıca en sorunlu modellerden. Nerden baksanız 7-8 senelik konsol. Yeni modeller olsa evet verilebilir fakat bu model için imkansız.
Hocam sorunlu derken sadece fan sesi birazcık fazla diğerlerine göre. Başka ne sorunu var?

Hocam sorunlu derken sadece fan sesi birazcık fazla diğerlerine göre. Başka ne sorunu var?
Ses ve ısınma problemleri. En çok hata ile karşılaşılan modeller ilk modellerdir. Bilinçli birisi asla bu modellere yönelmez. Onun için önerim fiyatı düşük tutmanız. Çünkü bulunduğu fiyat aralığında Xbox Series S ve Series X var. Muadili Xbox One X'e baksanız Series S yüzünden fiyatı iyice hiç oldu. Sizin cihazının 8-10k'ya koyup satılmasını beklemeniz mantıksız olur. Satılırsa da mucizedir. Denemek bedava isterseniz deneyin.

Ses ve ısınma problemleri. En çok hata ile karşılaşılan modeller ilk modellerdir. Bilinçli birisi asla bu modellere yönelmez. Onun için önerim fiyatı düşük tutmanız. Çünkü bulunduğu fiyat aralığında Xbox Series S ve Series X var. Muadili Xbox One X'e baksanız Series S yüzünden fiyatı iyice hiç oldu. Sizin cihazının 8-10k'ya koyup satılmasını beklemeniz mantıksız olur. Satılırsa da mucizedir. Denemek bedava isterseniz deneyin.
Ne kadar eder hocam peki? 7500 eder mi?

Hocam 7 bin altı cihaz göremedim hiç. İçi açılıp bakım yapılanlar bile 8 bin civarı. 8 bine koyup en kötü pazarlık ile 7500 e kadar verebilirim.
Hocam insanların koyduğu fiyat ortalamasına çok itibar etmemeniz gerekiyor. Bende One S ve Ps4 Slim sattım ve ben fiyatı düşük koymama rağmen zor sattım. O zamanlar boş konsol One S için 4200-4300 derlerken ben dop dolu konsolu 3700 TL'ye zor sattım.

Sizin konsolun modelinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı