PS4 Pro vs PS4 Slim

Mustafa özcnn0

Hectopat
Merhabalar, PlayStation 4 almayı düşünüyorum fakat PS4 Slim kasa ve PS4 Pro arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz? Arasında ne kadar fark var verdiğim paraya değer mi bir fikir alayım dedim.
(Monitör 31, 5 " - 165 Hz - 1ms - 1920 X 1080)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps4 Pro 4k bile oynatıyor ve monitörünüzde 165 hz olduğuna göre 4k 60 fps açan bir şey mutlaka 165 fps+ çıkabilir 1080p'de.

Bu video karar vermenizde az çok yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de düşünüyordum slim fiyatından dolayı fakat 4k oyun ve daha akıcı oyun oynatma olarak proyu seçtim fakat ikisinin oyundayken ses çıkarma olaylarını kıyasladığımda slim in sesi çok ama çok az fakat performans olarak pro.

Hocam 4K monitöre geçmeyi düşünmüyorsanız Slim kasa tavsiye ederim.

Ben de düşünüyordum Slim fiyatından dolayı fakat 4K oyun ve daha akıcı oyun oynatma olarak Pro'yu seçtim fakat ikisinin oyundayken ses çıkarma olaylarını kıyasladığımda Slim'in sesi çok ama çok az fakat performans olarak Pro.

PS4 Pro'da performans farkı gözle görülür derecede mi? Verdiğim paraya değer mi?

Yani ben slim kullandım çok kısa bir süre internette fiyat farkı fazla değil gibiydi. Ve ben de sizin gibi konsol almayı düşünüyorum yakın zamanda gönlüm PS4 PRO dan yanadır. Yeni nesil oyunlar vs geliyor. Slim çağın gerisinde gibi. Ve görüntü açısından çok bi fark yok gibi birisi 4K bazı ayarlarla PRO ya özel daha iyi görüntü alabiliyosun. Birçok oyunda farkedilemeyebilir. Kıyaslama açısından videolar va değil de bi PS cafe de gözlemleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı