PS4 Pro vs PS5

Bundan sonra konsol ile oyun oynamaya başlayacaklar mutlaka PS5 almalı. Bunun dışında hali hazırda PS4'ü olanlar 2022 - 2023 yıllarına kadar kullanabilir. 2 - 3 senelik için paranızı çöpe atmayın derim. PS4 oyunlarını da PS5 de oynayabilirsin. Böyle bir özellik var. O yüzden oyun kıtlığı diye bir şey yok. Yayıncıların bu söylemlerine aldırış etmeyin. PS4 de sen bir oyunu 30FPS'de oynarken, PS5'de 60FPS olarak oynayacaksın. Açılış ekranları, menüler vesairesi de anında olacak. Eh, daha ne? Ancak şimdi PS5 alınmaz. En az 1 sene beklemelisiniz. İlk çıkanlar hep sorunlu oluyor. Kollar bozuluyor diye haberler çıkmaya başladı. İkinci veya üçüncü jenerasyonu bekleyin derim. Örneğin PS4 2013 de çıktı ama benimkisinin üretim tarihi 2015 sonları. Yani benim konsol üçüncü jenerasyon ve daha sağlam.
Bir kaç arkadaşımda aynı şeyi söylüyor daha çok yeni kısmi sorunlar ile karşılaşılıyor sanırım dualsenselerle alakalı bir problem var bazı yerlerde bu konudan bahsediyorlar. Avrupa cihaz ( sıfır kutu ) + 2 Ps5 oyunu Fifa21 ve Assasin Creed Valhalla ile birlikte 8.500 TL gibi bir fiyata bulabiliyorum şuan

Bir kaç arkadaşımda aynı şeyi söylüyor daha çok yeni kısmi sorunlar ile karşılaşılıyor sanırım dualsenselerle alakalı bir problem var bazı yerlerde bu konudan bahsediyorlar. Avrupa cihaz ( sıfır kutu ) + 2 Ps5 oyunu Fifa21 ve Assasin Creed Valhalla ile birlikte 8.500 TL gibi bir fiyata bulabiliyorum şuan
Çok fazla. Vatana zaten 7500’den geliyor diskli cihaz stoğu. Bütçeniz varsa biraz bekleyin mutlaka PS5 alın. PS5 ile birlikte çok iyi bedava oyunlar veriliyor. Hem de daha önce hiç oynamadığınız oyunları PS5 haliyle oynar daha çok keyif alırsınız. Hem de ilk sürüm hataları düzeltilir.

Çok fazla. Vatana zaten 7500’den geliyor diskli cihaz stoğu. Bütçeniz varsa biraz bekleyin mutlaka PS5 alın. PS5 ile birlikte çok iyi bedava oyunlar veriliyor. Hem de daha önce hiç oynamadığınız oyunları PS5 haliyle oynar daha çok keyif alırsınız. Hem de ilk sürüm hataları düzeltilir.
Söylediğim cihazda PS5 + 2 PS5 oyunu ile birlikte o fiyat. Vatandan da aynı oyunlar ile almaya kalktığımda 8900 TL edicek Vatan fiyatları ile acele etmiyorum tabiki de acelesi olmayan bir durum ama şuan bu şekilde bulabiliyorum :)

Söylediğim cihazda PS5 + 2 PS5 oyunu ile birlikte o fiyat. Vatandan da aynı oyunlar ile almaya kalktığımda 8900 TL edicek Vatan fiyatları ile acele etmiyorum tabiki de acelesi olmayan bir durum ama şuan bu şekilde bulabiliyorum :)
Hocam o iki oyuna 1000 TL verilmez bence. Dijital olarak indirimlerde çok daha uyguna bulursunuz. Veya ikinci el disk olarak vs.

Bir de uluslararası garantisi olmayacak PS5'in. Aldığınız ülkeye göndermeniz gerekecek. Amazon'dan alırsanız Amazon kargoyu vs karşılıyor ama yurt dışında bir teknoloji marketinden alınmış ürünü kendiniz göndermeniz gerekir galiba.

Hocam o iki oyuna 1000 TL verilmez bence. Dijital olarak indirimlerde çok daha uyguna bulursunuz. Veya ikinci el disk olarak vs.

Bir de uluslararası garantisi olmayacak PS5'in. Aldığınız ülkeye göndermeniz gerekecek. Amazon'dan alırsanız Amazon kargoyu vs karşılıyor ama yurt dışında bir teknoloji marketinden alınmış ürünü kendiniz göndermeniz gerekir galiba.

O konuyu tam olarak bilmediğim için bende bekleme aşamasındayım şu an işim gereği stok takibi de yapamıyorum. Belki yakın bir dönemde bu sıkıntı çözülür bekleyen herkeste muradına ermiş olur :)

PS 4 Pro kullanıcısı olarak bütçen varsa PS 5 yoksa normal 4 Pro 4K 30 veriyor gerçek 4K bile değil PS 5 yeni nesil güncellemesi daha gelmedi çoğu exclusive 4k60 olucak

Yeni konular

Geri
Yukarı