PS4 Pro vs Xbox Series S

Moscow

Hectopat
Öncelikle PlayStation'a abonelik sistemi geldikten sonra beni kendine daha çok çekti, normalde Xbox almayı düşünüyordum ama sadece PS'e çıkan oyunları ilgimi çok çekiyor -God of War, Last of Us vb.- bu yüzden sizin de fikirlerinizi almak istedim. Sizce sıfır ya da 2. el bir PS4 Pro mu yoksa sıfır Xbox Series S mi?

Kimsenin yok bu daha güçlü, bu daha yeni gibi saçma sapan önerilerine kulak asma. Konsol alırken tek önemli bir kural vardır. O da hangi oyunları istiyorsun ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xbox Series S oyun konsolu yeni nesil oyunları uzun yıllar boyunca oynatabilecek bir yeni nesil oyun konsolu. Starfield, TES VI gibi özel oyunlar da geliyor.

PlayStation 4 ise yakın zamanda yeni nesil oyun bile çıkmayacak olan, Ragnarok'un son oyun olduğu düşünülen bir oyun konsolu. PlayStation'ın bu zamana kadar çıkartmış olduğu özel oyunlara lafım sonsuz fakat bana göre Xbox Series S ağır basıyor özellikle de aynı fiyatlara satın alınacak ise.

Series S'e daha uzun süre oyun çıkar fakat kalite olarak bakarsak PS daha önde. Game Pass rakibi sistemi de getirdiler.

Belirttiğiniz oyunlar PC'ye geldi veya gelecek olan oyunlar. Hala çıkmamış olan Bloodborne, Last of Us 2 gibi oyunlar için alabilirsiniz. Ancak bunlar da PC'ye gelecek, tabi PC varsa. Yoksa PS4 Pro daha mantıklı, güç vs. değil, oyun önemlidir.

Belirttiğiniz oyunlar PC'ye geldi veya gelecek olan oyunlar. Hala çıkmamış olan Bloodborne, Last of Us 2 gibi oyunlar için alabilirsiniz. Ancak bunlar da PC'ye gelecek, tabi PC varsa. Yoksa PS4 Pro daha mantıklı, güç vs. değil, oyun önemlidir.
Halihazırda iyi bir bilgisayarım var benim ilgimi çeken o PS özel oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı