PS4 vs Xbox Series S

xegr0

Centipat
Daha fazla  
Ben PS4 ve Xbox Series S arasında kaldım. PS Plus varsa PS4 alacağım. Yoksa Xbox PS4 PS Plus bus var mıdır ve kaç FPS oynatır?

Var var da cümleni anlamadım. Gamepass gibi bir sistemden bahsediyorsun sanırım. O da var. Alıyorsun bir yıllık Deluxe arkana yaslanıyorsun.

Ben One S sanmıştım. Series S daha yeni nesil bir konsol. Series S al tabi.

İkisi de alınacak aletler değil PS4 2017'den sonraki oyunlarda acı çekmeye başlayan bir konsol Series S ise özel oyundan yoksun, oyun aramaya başlayacağın kutulu bir bilgisayar onu geç 900p ye inmeye başladı oyunlar Series S'te, Borderlands 3'te VRAM hatası yiyenler vardı. Hala 4tflops lu konsola yeni nesil konsol diyorlar kafayı yiyeceğim abi ya.

PS özel oyunları oynamadıysan ve hikaye oyunlarını seviyorsan her türlü PS çünkü bu oyunlar piyasanın en iyi hikaye oyunları herkesin oynaması gereken başyapıtlar. PS Plus Deluxe var ve oyun kütüphanesi şu anda Game Pass'in önünde. Bir iki sene PS Plus Deluxe ile PS4 kullanıp sonra satıp Series S geçmek mantıklı diye düşünüyorum.

İkisi de alınacak aletler değil PS4 2017'den sonraki oyunlarda acı çekmeye başlayan bir konsol Series S ise özel oyundan yoksun, oyun aramaya başlayacağın kutulu bir bilgisayar onu geç 900p ye inmeye başladı oyunlar Series S'te, Borderlands 3'te VRAM hatası yiyenler vardı. Hala 4tflops lu konsola yeni nesil konsol diyorlar kafayı yiyeceğim abi ya.

Bu bütçelerde Series S'den başka iyi bir cihaz var mı hocam? Dedikleriniz doğru ama yapılacak bir şey yok.

Var var da cümleni anlamadım. Gamepass gibi bir sistemden bahsediyorsun sanırım. O da var. Alıyorsun bir yıllık Deluxe arkana yaslanıyorsun.

Ben One S sanmıştım. Series S daha yeni nesil bir konsol. Series S al tabi.
Bende geçen gün Xbox One S aldım hocam. Aşırı yağ gibi akıyor. Series S, Ps4'ten daha ustun.

Yeni konular

Geri
Yukarı