PS4 Pro vs Xbox Series X

Sizce hangisi alınır? Hangisinde FPS değeri daha yüksek olabilir? GTA 5, Minecraft, Warzone, PUBG gibi oyunları oynamayı istiyorum. PS5 performansına hangisi daha yakındır?

One demek istediniz herhalde. Series X PS4 Pro'dan 2-3 kat daha güçlü bir konsol. One X dediyseniz PS4 Pro.

Series X zaten PS5 rakibi hatta yarım tık daha performanslıdır PS5'ten.

Görkem bey, Xbox cihazlarda FPS bir yükselip bir düşüyor gibi sorunlar yaşayan var. Sizce PS5 yerine, Xbox Series X almak daha mı mantıklıdır? İnternet kafelerdeki PS5'i denediğimde, almayı çok istemiştim titreşimi vesaire çok ayrı bir zevkti. Sizce PS5 yerine, Xbox Series X mi alınmalı yoksa biraz daha para biriktirip PS5 mi alınmalı?

Series X, PS5'den bile azıcık daha performanslı.

Xbox cihazlarda FPS bir yükselip bir düşüyor gibi sorunlar yaşayan var. Sizce PS5 yerine, Xbox Series X almak daha mı mantıklıdır?

Böyle bir şey yok hocam. PS5 bir yıl kullanıp sattım şu an evde Series X kullanılıyor, daha iyi bir konsol.

Görkem bey, Xbox cihazlarda FPS bir yükselip bir düşüyor gibi sorunlar yaşayan var. Sizce PS5 yerine, Xbox Series X almak daha mı mantıklıdır? İnternet kafelerdeki PS5'i denediğimde, almayı çok istemiştim titreşimi vesaire çok ayrı bir zevkti. Sizce PS5 yerine, Xbox Series X mi alınmalı yoksa biraz daha para biriktirip PS5 mi alınmalı?
Bu arada dostum Warzone, Pubg gibi oyunlar oynamak istiyosan konsollardan vazgeç ve pc'ye yönel aradığın zevki bulamazsın çünkü.

Öyle bir sorun ne duydum ne gördüm kronik olsa her yerde bangır bangır yazarlardı. PS5 alıp abonelik sistemiyle devam edebilirsiniz ama özel oyun sayısı henüz çok değil. Yeri geldiğinde oyun almak size koymayacaksa PS5'den devam edebilirsiniz.

Yarım tık değil çok daha güçlü bir konsol ama iki konsol da oyun tarafında aşırı zayıflar.

Eski teknoloji kullandıkları için çok güçlü değiller evet ama Series X için çok daha güçlü demek biraz abartı kaçar.

Geri
Yukarı