PS4 Slim 1 TB alınır mı?

ortamci46

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, PS4Slim 1TB 2 kol 3 oyunla beraber 4000TL'ye buldum sahibindende. Yazın PS5 alacağım zaten ama o zamana kadar denemek istiyorum. Sizce alınır mı? Sahibindende Param Güvende ile alsam zaten 2 gün boyunca iade kabul ediliyormuş. İkinci el konsolda bir sıkıntı çıkar mı?

Merhaba, PS4Slim 1TB 2 kol 3 oyunla beraber 4000TL'ye buldum sahibindende. Yazın PS5 alacağım zaten ama o zamana kadar denemek istiyorum. Sizce alınır mı? Sahibindende Param Güvende ile alsam zaten 2 gün boyunca iade kabul ediliyormuş. İkinci el konsolda bir sıkıntı çıkar mı?

Onun yerine sadece denemek için alıyorsanız kiralamalar var kiralayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Hocam yaz ayında PS5 alacaksanız almanıza gerek yok bence.

2.el konsol tamam risk işi adam ps4ü çalışır ama içinden geçmiş bir şekildede getirebilir yada düzgün kullanmışda olabilir ama zaten yazın ps5 alacakmışsın benim şahsi fikrim hiç alma 5 aya zaten ps5 aldın mı sıkılırsın 1tb konusunu sorarsan bende 500gb var imkanım olsa 1tb alırdım yeni oyun yükliyiceğinde sevdiğin oyunları silmek zorunda kalabiliyorsun😀 .iyi tatiller

Bu arada PS5'in oyun yükleme yeri 600 küsur GB yüksek oyunlar oynayacaksan harici SSD almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı