PS4 Slim 500 GB hafıza arttırma

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, PS4 Slim 500 GB cihazım var. Yer kaplamıyor diye kutulu oyun aldım sonradan depolamaya baktığımda kutulu oyunların yer kapladığını gördüm. 500 GB hafıza 1-2 TB vs. gibi boyutlara çıkartılabilr mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, PS4 Slim 500 GB cihazım var. Yer kaplamıyor diye kutulu oyun aldım sonradan depolamaya baktığımda kutulu oyunların yer kapladığını gördüm. 500 GB hafıza 1-2 TB vs. gibi boyutlara çıkartılabilr mi?

Bunu satın alabilirsin. Hemde taşınabilir. Hemde hiç uğraşmazsın sadece USB kablosunu tak.

Nekadar depolama ya ihtiyaç duyuyorsan al YouTube'da videoları var izle tak kullan.
Nekadar depolama ya ihtiyaç duyuyorsan al YouTube'da videoları var izle tak kullan.

Eğer butçen az ise 2. el fiyatları na bakabilirsin.

Hariciye oyun atmıyor. Oyunu sadece kendi hafızasına kopyalıyor diye biliyorum?

500 GB bende de var. GTA 5 80, COD IW 80+, KZ 50+... PC'ciler geçen senede diyordu, oyun boyutları çok arttı diye. Harbiden de artmış. Birde GTA'yi dijital aldım :D

Hariciye oyun atmıyor. Oyunu sadece kendi hafızasına kopyalıyor diye biliyorum?

500 GB bende de var. GTA 5 80, COD IW 80+, KZ 50+... PC'ciler geçen senede diyordu, oyun boyutları çok arttı diye. Harbiden de artmış. Birde GTA'yi dijital aldım :D
Hariciye oyun atıyor. Kurulum yeri olarak harici hdd seçersen direkt hariciye kuruyor ya da daha sonra da hariciye atabiliyorsunuz. Ben harici hdd kullanıyorum

Geri
Yukarı