PS4 Slim alınır mı?

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, aktif olarak PC kullanıcısıyım ama PlayStation exc. Oyunlarını oynamayı da istiyorum aklımda 1800-2200TL civarlarında ikinci el PS4 alıp oyunları oynadıktan sonra satıp üzerine para ekleyip xss almak var, ama ikinci el piyasasındaki PS4'lerin %80'i küçük mağaza satıcıları tarafından satılıyor, bu tarz yerlerden PS4 alınır mı? Fiyat olarak uygunlar ancak pek güven vermiyorlar, kısacası "bizim sözümüz senettir" tarzı yerler oluyor :D buralardan daha öncesinde konsol alan oldu mu? Önerileriniz için teşekkürler iyi günler.

Exclusive oyunlar için kesinlikle alınır. Teşhir olarak cidden temiz bulabiliyorsanız alabilirsiniz. Şahsen 4 ay önce teşhir aldım ve kesinlikle sıfırdan bir farklı olmayacak biçimde elime ulaşmıştı.

Teşhir değil 2.el olarak almayı düşünüyorum o kadar param yok maalesef.

Slim bende de var ısınıyor abi bir de spotçulardan alma pazarlık etmiyorlar yüksek fiyat çekiyorlar tehşirde alma o cihazlar marketlerde tüm gün açık kalan cihazlar Slim alacaksan fanlı dikey stand al ekstra olarak hem bir de kolları da standla sarj edersin.

Eğer düzgün bir dükkan ise sıkıntısı olmaz. Alabilirsiniz. Ve evet hala PS4 Slim alınır, oynayabileceğiniz bir sürü oyun var. Ama önerim, bütçeniz varsa PS4 Pro almanız yönünde.

Bence kahraman Konsol'dan PS4 Pro alın.
Slim'lerde bazen RDR2 gibi oyunlar 20FPS oluyor.

Güvenilir midir ki? Bende böylesi yerlerden almak istiyorum ama pek güven vermiyor, ha bir de bilgisayar oyunlarını oynayabileceğim bilgisiyarım var God of War TLOU2 tarzı oyunlar için almayı düşünüyorum.

Teşhir değil 2.el olarak almayı düşünüyorum o kadar param yok maalesef.
Hocam teşhir ürünler zaten pahalı olmuyor. İkinci el fiyatı sayılır. Teşhir üründe yine Sony gibi bir muhattapın olmasa da yine bir muhattabın olacak karşında bir sorunla karşılaşırsan.
Bence kahraman Konsol'dan PS4 Pro alın.
Slim'lerde bazen RDR2 gibi oyunlar 20FPS oluyor.
Hocam bir tık abarttınız gibi. Olsa olsa 28 oluyor o da hissedilmiyor zaten.

Hocam teşhir ürünler zaten pahalı olmuyor. İkinci el fiyatı sayılır. Teşhir üründe yine Sony gibi bir muhatapın olmasa da yine bir muhattabın olacak karşında bir sorunla karşılaşırsan.

Tüm gün açık kalan yorgun cihazlar onlar. Bakmasın bile alacak olan kişi tehşir PS4 Slim'lere.

Yeni konular

Geri
Yukarı