PS4 Slim alınır mı?

Rica etsem PS4 Slim'in RDR 2'deki 20 FPS'e düştüğünün kanıtını atabilir misiniz?
Ayrıca PS4 Fat ile 5 saat GoW oynadım, aletin yandığı falan yok.

Oyunlarını oynadıktan sonra satıp XSS alacaksınız demişsiniz ben de öyle yapacağım. PS4 2021 yılında halen daha alınır bir çok oyunu oynama fırsatım oldu ve gerçekten eğlenceli. 3 sene daha çok güzel bir şekilde kullanılabilir PS4 yani 2024 yılına kadar güncel kalacaktır. Bana kalırsa Xbox One daha iyi çünkü oyunlar daha ucuz ama yine de karar senin.
Rica etsem PS4 Slim'in RDR 2'deki 20 FPS'e düştüğünün kanıtını atabilir misiniz?
Ayrıca PS4 Fat ile 5 saat GoW oynadım, aletin yandığı falan yok.
Katılıyorum. RDR 2'yi saatlerce oynadım hiç sorun yok çok stabil çalışıyor.

Ayrıca PS4 fat ile 5 saat GoW oynadım, aletin yandığı falan yok.

Slim'den bahsediyorum.

30 FPS stabil oynatıyor.

God of War'da 30 FPS stabil oynatıyor.

Fat'in güç tüketimi Slim'in iki katı. Güç tüketimi fazla olan cihaz daha çok ısınır, internetten kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz.

Hocam ben 3 saat God of War oynuyorum cihazın altı yanıyor resmen alet küçük olduğu için kendini soğutamıyor içini temizledim arkasında boşluk bırakıyorum yine aynı şekilde ısınıyor fanlı dikey stand şart bence Slim için onun dışında Slim fat kasadan daha iyi ve daha stabil cihaz ama dikey stand lazım.

Oyunlarını oynadıktan sonra satıp xss alacaksınız demişsiniz ben de öyle yapacağım. PS4 2021 yılında halen daha alınır birçok oyunu oynama fırsatım oldu ve gerçekten eğlenceli. 3 sene daha çok güzel bir şekilde kullanılabilir PS4 yani 2024 yılına kadar güncel kalacaktır. Bana kalırsa Xbox One daha iyi çünkü oyunlar daha ucuz ama yine de karar senin.

Katılıyorum. RDR 2'yi saatlerce oynadım hiç sorun yok çok stabil çalışıyor.

Bende aynı fikirdeyim ancak özel oyun olmadığı sürece PlayStation konsolların benim için anlamı yok, özel oyun dışı Xbox çok daha mantıklı, PlayStation konsollara da pek bir oyun çıkmayacağını varsayarsak PS4 al sat yaptıktan sonra ya PlayStation 5 ya da Xbox Series X - s modellerine yönelirim diye düşünüyorum.

Bende aynı fikirdeyim ancak özel oyun olmadığı sürece PlayStation konsolların benim için anlamı yok, özel oyun dışı Xbox çok daha mantıklı, PlayStation konsollara da pek bir oyun çıkmayacağını varsayarsak PS4 al sat yaptıktan sonra ya PlayStation 5 ya da Xbox Series X - s modellerine yönelirim diye düşünüyorum.
En mantıklısı o aslında. Oyun gelmeyi bıraktığı zaman PS4'e, PS5 fiyatları oldukça düşecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı