PS4 Slim alınır mı?

Oynayacağın oyunlara ve biraz da zevkine bağlı.
Eğer ben FPS oynamayacağım konsola çıkan güzel oyunları oynayacağım dersen elbette alınır.
Bir de BİM'de satılan PS4'de Euroasia garantili olmasına dikkat edin.

Oynayacağın oyunlara ve biraz da zevkine bağlı.
Eğer ben FPS oynamayacağım konsola çıkan güzel oyunları oynayacağım dersen elbette alınır.
Bir de BİM'de satılan PS4'de Euroasia garantili olmasına dikkat edin.
FPS oynamayacağım derken ? Gayet güzel FPS oyunları oynanıyor hacksiz, hilesiz sen PS4 ile oynarken karşıdaki PC'de oynamıyor, o kadar abartmayın konsolda FPS'i alışınca gayet iyi oynanıyor. Tamam FPS de PC her türlü rahat ama konsolda FPS oynamaz diyede bir şey yok.

Ustteki arkadas hakli. Bende X360 var. PS3 te kullandim. Ama X360'in kolu elime daha iyi oturuyor. BF4 bitti 4 gunde Far Cry 4 e basladim 1 hafta oldu %5 yapabildim. Yani konsol aldiktan sonra FPS oyunu almayacaksan ben buna gulerim .

PS4 slim aldım ilk pişman oldum çünkü PC oyuncusuydum ve hiç oynayamiyordjm ama 1-2 hafta sonra aslında kold daha kolay olduğunu anladım. Sony Euroasia garantili olanını alın.

FPS oynamayacağım derken ? Gayet güzel FPS oyunları oynanıyor hacksiz, hilesiz sen PS4 ile oynarken karşıdaki PC'de oynamıyor, o kadar abartmayın konsolda FPS'i alışınca gayet iyi oynanıyor. Tamam FPS de PC her türlü rahat ama konsolda FPS oynamaz diyede bir şey yok.
Oynanamaz demedim zaten. FPS, PC'de daha rahat oynanıyor demek istedim.

PS4 Slim sahibiyim. Kredi kartı problemlerimden dolayı henüz çok oyun alamadım sadece FIFA 17 ve Heavy Rain(PS4 özel oyunudur PS3'te de vardı) alabildim. Ama DS4' leri PC'de kullanıyorum ve sana yemin ederim ki oynayabileceğimi bilsem CS:GO' yu bile onunla oynarım. Steam hesabımdaki tüm FPS oyunları kontrolcüyle oynuyorum. Oynadığım oyunlar:
  • Call of Duty Infinite Warfare
  • Call of Duty Modern Warfare Remastered
  • Crysis 2
  • The Elder Scrolls V: Skyrim (Tam FPS olmasa da)
  • Fallout 4
  • GTA V
  • Sniper Elite 4
  • Watch Dogs 2
  • Witcher 3
Bunların hepsini bir de PS4' ünde dev ekranda oynadığını düşün. Yani uzun lafın kısası Dualshock' tan çekinme. Alışma süresi çok uzun değil. Eline bir kere oturunca klavye-fareye elektrik veresin gelmiyor :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı