PS4 Slim ne kadar eder?

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
Arkadaşlar selam, bildiğiniz gibi uzun süredir PS 4 Slim cihazımdan 5'e geçeceğimi söylüyordum. Bugün ise ilana koymaya karar verdim, işte cihazın durumu:

■ 2022 Aralık ayında aldım, cihazı sıfır almıştım Slovenya'dan.

■ 1 yıl daha garantisi var.

■ 2 adet V2 orjinal DualShock 4 mevcut, 1 tanesi sıfır hiç kullanmadım hâlâ kutusunda, diğerini ise kullandım ama üzerinde (touchpad'de) jelatini duruyor, tertemiz.

■ cihaz 1TB.

■ Fiziksel/kozmetik hiç kusuru yok, sıfır ayarında dediğim gibi, geçen yıl aralık ayında sıfır alındı. Çok temiz.

■ kutu/fatura/belge/kitapçık hatta PS4 Slim'in içinden çıktığı ambalaj bile mevcut.

Son düzenleme:
Yurt dışından alınan ürünlerde 2 yıl garanti olmuyor. Maksimum ederi 10-11 bin lira.

Arkadaşlar selam, bildiğiniz gibi uzun süredir PS 4 Slim cihazımdan 5'e geçeceğimi söylüyordum. Bugün ise ilana koymaya karar verdim, işte cihazın durumu:

■ 2022 Aralık ayında aldım, cihazı sıfır almıştım Slovenya'dan.

■ 1 yıl daha garantisi var.

■ 2 adet V2 orjinal DualShock 4 mevcut, 1 tanesi sıfır hiç kullanmadım hâlâ kutusunda, diğerini ise kullandım ama üzerinde (touchpad'de) jelatini duruyor, tertemiz.

■ cihaz 1TB.

■ Fiziksel/kozmetik hiç kusuru yok, sıfır ayarında dediğim gibi, geçen yıl aralık ayında sıfır alındı. Çok temiz.

■ kutu/fatura/belge/kitapçık hatta PS4 Slim'in içinden çıktığı ambalaj bile mevcut.

Ürün çok temiz dediğim gibi, kaça gider? Aklımda 15 Bin TL var, 14'ün altına satmam diye düşünüyorum. 1 yıllık daha hâlâ sıfır sayılır piyasada yok böylesi.
Max ederi 10 bin.

5 yıllık PS4 Slim 1 TB + tek kol + bol oyunlu PSN hesabımı 8 bin ₺ civarına satmıştım birkaç ay önce. Ortalama 7-10 arası bir fiyat belirleyip şansınızı deneyebilirsiniz. Daha üstüne alıcı çıkacağını pek sanmıyorum neticede eski bir cihaz. Yine de sahibinden ve Letgo üzerinden 2. el piyasasını bir araştırın. Millet -örnek veriyorum- 8-10'a satarken kalkıp 5-6'ya vermeyin. Buradakilere sorsanız ederi ancak 4-5 bin ₺'dir 😄.

@Şebnem Ferah bu arada sıfır olan DS4 için aklınızda bir rakam varsa almayı düşünebilirim.

Son düzenleme:
Uzun süre sonra bir arkadaşın yönelendirmesi ile konuya gelmiş 4 yıl PS spotçularında çalışmış biri olarak bulunmaktayım ve şunu söyleyebilirim bu aleti bırakın 15bine 10K’ya bile satamazsınsız. O fiyata çok rahat pro bulunabiliyor. Dediğin kriterlere göre maksimum ederi 8000 TL. Daha fazlasını verecek birini bulursan ne ala. Fazladan olan DS4’ü ise ayrı satmanı öneririm, eğer bir daha kar etmek istiyorsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı