PS4 Slim ne kadar eder?

Kafanıza bu uçuk fiyat aralığı nereden geldi acaba?

Ya doğru diyorsun ama 7 civarı çok az ya o kadar temiz baktım falan 7K için miydi bunlar. :p
Umarım daha falzasına gider yazdığın için teşekkür ederim. Satınca fiyatı buraya yazarım.

Bakalım artık, ne olacağı zamana kalmış.

Umarım hocam. Bende mayıs 2022'de Slim 1TB cihazımı sattım 5 yıllıktı. Kutu garanti vesaire hiçbir şey yoktu 6 bin liraya spotçuya sattım. O da 8500 liradan ilan girmişti o zamanlar.

Kafanıza bu uçuk fiyat aralığı nereden geldi acaba?
2 tanıdığım 13k'dan 4-5 yıllık düz kasa cihazlarını sattı, oradan. Yoksa biliyorum piyasayı kategoride fazla mesajım var. Ben sadece alıcıyı bulsam o fiyattan gider bi' ihtimal diye düşündüm.

Ben pek inanamadım da neyse.
İşim gücüm yok size "inandırıcı" olmaya mı çalışayım? Yardım ediyorsan edersin etmiyorsan gidersin boş boş imanın almanı yok.

O da 8500 liradan ilan girmişti o zamanlar.
5 Yıllık cihaza o kadar girmişse buna bi' 10-11 girelim bari ya.

2 tanıdığım 13k'dan 4-5 yıllık düz kasa cihazlarını sattı, oradan. Yoksa biliyorum piyasayı kategoride fazla mesajım var. Ben sadece alıcıyı bulsam o fiyattan gider bi' ihtimal diye düşündüm.

İşim gücüm yok size "inandırıcı" olmaya mı çalışayım? Yardım ediyorsan edersin etmiyorsan gidersin boş boş imanın almanı yok.

5 Yıllık cihaza o kadar girmişse buna bi' 10-11 girelim bari ya.
İlgi çekici başlık fotoğraflarla 10-11 bine alıcı bulursunuz diye düşünüyorum.

İlgi çekici başlık fotoğraflarla 10-11 bine alıcı bulursunuz diye düşünüyorum.
Ya işte biraz yolmaya çalışırım, kolpa sıkarım biraz, başlığı abartırım. 11'e vermeye çalışırım olur umarım. Hatta çevremden piyasayı bilmeyen bana güvenen birisini bulsam yapıştırırım 15'e...

Geri
Yukarı