PS4 Slim Nereden Alınabilir?

mayob

Centipat
Daha fazla  
Cihazı güvenli olarak nereden satın alabilirim? N11, Hepsiburada gibi yerlere baktım fakat birçok kişiye çakma kol ve teşhir ürünleri gönderilmiş. İkinci ellerin fiyatları da maşallah sıfırından pahalı.

Sahibinden, Letgo gibi sitelerden bakabilirsiniz. Bütçeniz nedir ? Pazarlık ettikten sonra buluşup cihazı inceleyin içinize sinerse alın. Ben yıllardır bu şekilde elden satış yapıyorum, iki taraf da mağdur olmuyor.

Sahibinden, Letgo gibi sitelerden bakabilirsiniz. Bütçeniz nedir ? Pazarlık ettikten sonra buluşup cihazı inceleyin içinize sinerse alın. Ben yıllardır bu şekilde elden satış yapıyorum, iki taraf da mağdur olmuyor.
Baktım da fiyatları çok yüksek tutmuşlar. İkinci el ürüne şu an maksimum 4,5-5 verebilirim.

Güvenilir sıfır ürün bulsam ona da razıyım. 8-9 da verebilirim.

Hocam bende şu an PS4 Slim var. Gelecek yıl yurtta kalmam gerekeceğinden cihaz daha fazla değer kaybetmeden satmak istiyorum. 2 yıllık ev cihazı, çift kol var. Düşünürseniz ikimiz için de uygun bir fiyata anlaşabiliriz.

Hocam bende şu an PS4 Slim var. Gelecek yıl yurtta kalmam gerekeceğinden cihaz daha fazla değer kaybetmeden satmak istiyorum. 2 yıllık ev cihazı, çift kol var. Düşünürseniz ikimiz için de uygun bir fiyata anlaşabiliriz.
Olabilir, özele gelebilir misin?

Geri
Yukarı