PS4 Slim nereden alınır?

Ya salonda bir kere denemiştim beyaz yuvarlak masaya koyup biraz fark etmişti sanki masayla alakalı olabilir mi? Sonuçta tahta iletken değil.
O konu hakkında pek bir şey söyleyemeyeceğim. Sizin için en sağlıklısı Arctic Mx-4 alıp macun yenilemek ve fanı yağlamak olur. Sıkıntılarınız çözülür böylelikle. Normal kasa kullanırken stant da işi çözmeyince böyle yapmıştım bayağı fark olmuştu.

Sorunu ne söyler misin? Isınmayı bariz sallıyorsun. Canlı ısınma karşılaştırmaları bile var.

Altı üstü fanın olduğu yer hariç ateş gibi oluyor oyuna gireli 5 dakika falan olunca YouTube gireyim işim çıksın geri geleyim bir süre sonra ateş gibi olmuş illa dinlenme moduna almak zorundayım dinlenme moduna alınca soğuyor PES 21 oynarken maç içinde cihaz bağırıyor GTA 5'te god of warda bu kadar ses çıkmıyor ısınması her oyunda aynı.

Cihazın bağırması sizin cihazınız ile alakalı. 1.5-2 sene kullanılmış sizinki, bazıları makineyi çok yoruyor.

Kuzenim 5-6 yıllık cihazı aldı parlak kasa onda sorun yok çıldırmak üzereyim yazın gelsin çalışırım zaten aileme durumu anlatıp satmaya çalışacağım 500 TL eksiğine fat kasa alırım tek kollu 1 tane daha yedek kolum var zaten.

Altı üstü fanın olduğu yer hariç ateş gibi oluyor oyuna gireli 5 dakika falan olunca YouTube gireyim işim çıksın geri geleyim bir süre sonra ateş gibi olmuş illa dinlenme moduna almak zorundayım dinlenme moduna alınca soğuyor PES 21 oynarken maç içinde cihaz bağırıyor GTA 5'te god of warda bu kadar ses çıkmıyor ısınması her oyunda aynı.

Senin cihazında bir şey olabilir mi ben en ağır oyunları da oynadım bir tek God of War 4 de sesi çok çıktı altına bir laptop soğutucusu koy çok ısınıyorsa ısınmasına çok takılma 8 GB RAM'le oynattığı oyunlara bak hangi PC açabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı