PS4 Slim vs PC

Sinan Fazbear

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda 4GB RAM, i3 3120M ve GT 635M özellikli bir laptopum var. İnternette ve AAA olmayan normal oyunlarda işimi görüyor. AAA oyunları oynamak içinse yazın PS4 Slim veya PC almak istiyorum. Bir PC toplarsam bana 3100'e yakın bir masrafı olur. PS4 Slim ise oyunlarla beraber bile 2200 TL falan. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de PS4 Slim al. Yeni AAA oyun fiyatlari ikisinde de yakin oluyor. Bir de dediginiz PS4 linkini atabilir misiniz?

Bundle değil. Hepsiburada'da PS4 Slim, GT Sport, Horizon Z. Dawn ve PES 19 yaklaşık o fiyatta. Peki sence kaç inç TV gerekir? Yaklaşık 2 m uzaktan oynayacağım. (Çok yakın)

Bundle değil. Hepsiburada'da PS4 Slim, GT Sport, Horizon Z. Dawn ve PES 19 yaklaşık o fiyatta. Peki sence kaç inç TV gerekir? Yaklaşık 2 m uzaktan oynayacağım. (Çok yakın)

Valla herkesin zevkleri ve renkleri farklı ama 32' TV'nin yanında 18.5 İnç Laptop ekranı yanyana ETS2 oynadım. Laptopda daha iyi kalite olarak. En Yüksek ayarlarda. Ben daha ufak ekranda daha yoğun kontrast değeri olduğundandır herhalde, daha kaliteli.

Ben 23 inç İPS bir monitör almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı