PS4 Slim VS PS4 PRO

Ahmet Sertkaya

Decapat
Makaleler
1
PS4 almayı düşünüyorum param PRO'ya yetmiyor. PES FIFA gibi oyunları oynamam.
PS4 Slim alırsam performans ve kalite PS4 PRO'yla aradaki 1000 TL'lik fiyat farkına değer mi?
Lütfen kafamı karıştırmayın hiçbir şey anlamıyorum bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 almayı düşünüyorum param PRO'ya yetmiyor. PES FIFA gibi oyunları oynamam.
PS4 Slim alırsam performans ve kalite PS4 PRO'yla aradaki 1000 TL'lik fiyat farkına değer mi?
Lütfen kafamı karıştırmayın hiçbir şey anlamıyorum bu konuda.
Bütçeniz kısıtlıyken Pro'ya çıkmak mantıksız bence cebinize kalan para ile oyunlar alabilirsiniz ancak 60 fps veya daha iyi grafik takıntınız varsa Pro'ya yönelin

Konsollar zaten oyunları sabit 30 FPS oynatmak için var. PS4 Slim ve PS4 PRO arasındaki fark görüntü kalitesi ve çok düşük bir performans farkı. Bunun için 1000 TL vermeye inanın değmez.

Zaten baya dolaştım ama bütcem 2000 tl PC toplamaya yetmiyo 2500 tl lazım onun için.
Sizce xeon x3440 işlemci kullansam sıkıntı olurmu? Ekran kartını rx 580 düşünüyorum.

Konsollarda her oyun 60fps değil, fps takıntın varsa konsol almamanı öneririm. Ancak konsollardaki 30fps kullanılan motion blur teknikleriyle vs pc deki 30fpsden daha akıcı hissettiriyor, biraz da kişisel bir durum bu açıkçası.

Konsol oyunları sabit 30 FPS oynatır. Fakat PS4 PRO bazı desteklenen oyunları 60 FPS sabit oynatıyor. İkisinin farkı bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı