PS4 Tekrardan Orijinal Yapılabilir mi?

Bende satın alınması taraftarıyım ancak mevcut durum insanları bu yöne itiyor. Oyun fiyatları, Dolar ve Euro kurları ortada.

Haklısınız. Vergileride saymazsak olmaz. “Eğlence Vergisi” 🙁

Dosya Ekleri

• 08D5B420-A4C6-40A0-803C-C00F500E7FF8.jpeg
    08D5B420-A4C6-40A0-803C-C00F500E7FF8.jpeg
    26,7 KB · Görüntüleme: 52
Şu an kırılabilir sürümdeyse evet yapabiliyorsun. Zaten cihazı kapatıp açınca orijinale dönüyor. Ancak tamamen orijinale dönüp sistemi güncelledikten sonra tekrar kırman için o sistem sürümünün de kırılmış olması gerekli. Şu an kırık kullanmak çok avantajlı duruyor.

Kapatıp açınca orijinale dönmüyor. Ama dediğiniz büyük oranda doğru.

Arkadaşlar, PS4'ten hiç anlamam. Şimdi ben konsolu kırıp, oynamak istediğim oyunları oynayıp geri orijinal yapabiliyor muyum? Kırmanın ne gibi zararları var?

Sorunuza gelirsek zaten kırabilmen için sürüm uygun olmalı ( 7.55 ve altı ) önce bu işe uygun bir cihaz bulmalısın. Evet geri orijinale çevirebilirsin. Bir zararı yok.

Keşke hiç yapmasanız, satın alsanız. İnternete bağlanınca otomatik orijinale dönüyor diye biliyorum. Konsolun ayarları değişmiyor kırılınca.

İnternete bağlıyorsun fakat uzun süre işlem yapamazsın banlama riskin yüksek HEN i açıp kapatmak için kullanılıyor internet.

Dönüyor. Bu yüzden her açılışta oyunlar kilitleniyor ve yeniden Hen'i başlatıyorsun.

Kullandığımız yazılım sürümü hibrid Firmware( karışım ) olduğu için hen ile aktif edilmesi gerekli, ama cihazı kapatıp açınca geri ofw olmuyor.

Cihazın zaten yazılım sürümü güncel olmadığı için değişen bir şey olmuyor. PSN'e bağlanmadıkça HEN'e de bağlanabiliyor zaten.
Hocam ben anlamadım şimdi kırdıktan sonra geri döndürmek için ne yapmalıyız?

Sistem sürümünü güncellemelisin.

Geri
Yukarı