PS4 temizliği

joebarbao

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlmeci: İntel İ5 10400f Ekran Kartı: Asus Dual Rtx 2060 6 gb Ram:Pny 2*8 3200MHz Ssd: Kioxia Exceria 480GB sata Hdd: Seagate Barracuda 1TB Monitör:Rampage 23,8" RM-344 Led 144Hz 1ms Klavye:Gamebooster G918 Red Switch Beyaz Mouse:Razer Deathadder Essential Beyaz
Merhaba arkadaşlar ben 1-2 hafta önce PS4 aldım ve şu anda oyun içinde birazda olsa kasma yaşıyorum internetten araştığımda içi pislik dolduğu için olabilir diye yazanlar olmuş İstanbul Avrupa yakasında PS4 temizliği yapan yerler var mı bildiğiniz ve tahmini ne kadardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'ümün CD okuma kısmı bozulmuştu yaklaşık 2 yıl kadar önce ve İxir PS düzeltmişti. Ayrıca oldukça da ilgiliydiler. Bilmiyorum temizlik de yapıyorlar mı ama ben burayı daha önce aldığım hizmetten dolayı önerebilirim eğer yapıyorlarsa.

Hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama ben geçenlerde Kocaeli'de sordum temizlik olayını. 70 liraya hallederim demişti.Ama sadece temizlik mi yoksa macun değişikliği vs dahil mi bilmiyorum

Temizletmek gayet iyi bir performans verecektir eğer korkmuyorsanız kendiniz de video izleyerek adımları uygulayarak temizleyebilirsiniz.
Peki kasma sorunu düzelir mi sizce
PS4'ümün CD okuma kısmı bozulmuştu yaklaşık 2 yıl kadar önce ve İxir PS düzeltmişti. Ayrıca oldukça da ilgiliydiler. Bilmiyorum temizlik de yapıyorlar mı ama ben burayı daha önce aldığım hizmetten dolayı önerebilirim eğer yapıyorlarsa.
Hocam dediğiniz firmaya baktım da ben İstanbul içi arıyorum sizin dediğiniz firma Sakarya da ama yine de teşekkürler
Hangi şehirde olduğunuzu bilmiyorum ama ben geçenlerde Kocaeli'de sordum temizlik olayını. 70 liraya hallederim demişti.Ama sadece temizlik mi yoksa macun değişikliği vs dahil mi bilmiyorum
Hocam açıklama kısmında bir nevi belirttim nerede oturduğumu ama yinede teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı