PS4 teşhir ürünü güvenilir mi?

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba sosyal, Hepsiburada'da teşhir ürünü bir PS4 Slim buldum. Teşhir ürünü nedir ve güvenilir mi? Satıcının puanı yüksek ama genede bilemedim size sormak istedim.

Merhaba sosyal, Hepsiburada'da teşhir ürünü bir PS4 Slim buldum. Teşhir ürünü nedir ve güvenilir mi? Satıcının puanı yüksek ama genede bilemedim size sormak istedim.

Şöyle söyleyebilirim. Mağazada durmuş ve bazı kişiler test etmek için mağazada açıp oynamışlardır. Zarar vermediler ise sıkıntı yok.

Teşhir ürünü demek ürün aylarca belki de yıllarca açık kaldı demek, bu da alet açısından sağlıklı değil. Oraya gelen insanlar hem aleti hem kolları elledi, kurcaladı, dolayısıyla da hijyenik değil.
İkinci el bir PS4 alsanız daha az hasarlıdır, hatta hasarsız.

2 gün önce bir yerden teşhir olarak PS4 siparişi verdim. Satıcı kendine çok güvenir bir biçimde konuştu. Muhtemelen cihaz yarın elime ulaşacak. Ürünü beğenmezsem iade hakkım var. Deneyimlerimi ya buraya. Ya da konu açarak aktarırırım.

2 Gün önce bir yerden teşhir olarak PS4 siparişi verdim. Satıcı kendine çok güvenir bir biçimde konuştu. Muhtemelen cihaz yarın elime ulaşacak. Ürünü beğenmezsem iade hakkım var. Deneyimlerimi ya buraya. Ya da konu açarak aktarırırım.

Boş ver hayırlı olsun.

2 gün önce bir yerden teşhir olarak PS4 siparişi verdim. Satıcı kendine çok güvenir bir biçimde konuştu. Muhtemelen cihaz yarın elime ulaşacak. Ürünü beğenmezsem iade hakkım var. Deneyimlerimi ya buraya. Ya da konu açarak aktarırırım.

Hocam nasıldı deneyiminiz? Ben de teşhir PS4 alabilirim.

Hocam nasıldı deneyiminiz? Ben de teşhir PS4 alabilirim.
Mağazadan mağazaya değişiyor hocam teşhir ürün kalitesi. Ben aldım ve çok memnunum, hiçbir sorun yaşamadım. Sıfırından farksız bir şekilde kutulu geldi. Evet, kullanılmış fakat temiz kullanılmış ve bana çok iyi bir biçimde geldi.

Mağazadan mağazaya değişiyor hocam teşhir ürün kalitesi. Ben aldım ve çok memnunum, hiçbir sorun yaşamadım. Sıfırından farksız bir şekilde kutulu geldi. Evet, kullanılmış fakat temiz kullanılmış ve bana çok iyi bir biçimde geldi.
Hocam nereden aldınız acaba. Birçok yer var satan çok arada kaldım...

Geri
Yukarı